2737
2739
عنوان

دیت اول رو کی حساب کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 88 پست
من خودم نمیپسندم ،ولی خب اگه خوده دختر دعکت کنه دیگه بابد پیشقدم شه برای دادن هزینه

من خودمم نمیتونم به پسری که ازش خوشم میاد پیشنهاد بدم ولی به نظرم از یک دیدی خوبه که تکلیفت با خودت مشخص میشه یا اوکی میده یا نمیده و خلاص حرکت جسورانه ایه

بنظرم اونی که مسئولیتی در قبال دختر نداره رفیق پسر هست ،نه پارتنری که در آینده احتمالش هست وارد رابط ...

حرفتون درسته ولی پارتنرم ممکنه بعدا جدا بشه یعنی تعهدی نداره صرفا یه آشناییه

کاربری دست دونفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرجا دیدم مرد حساب میکرد ندیدم تاحالا خانوم دست توجیب کنه وقتی اقا هست

منم همینطور 

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
2731
هر کی نون پنیر خودشو برداره بره سر قرار

😂😂😂

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
من خودمم نمیتونم به پسری که ازش خوشم میاد پیشنهاد بدم ولی به نظرم از یک دیدی خوبه که تکلیفت با خودت ...

بنظرم نباید پسرارو پررو کرد😃

هرکس دعوت کرده خودش حساب میکنه 

زمانی هم ک تورابطه میرن، یکبار دختر یبار پسر 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2740
من ندیدم دختری پیشنهاد بده

منه احمق دادم 😑🤦🏻‍♀️

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

من یادمه سهم خودمو حساب کردم  چون قبول نداشتم این دیت هست. تا مدت ها معتقد بودم دو تا دوست معمولی هستیم. 

این قوانین به درد ربات ها می خوره. اونجوری انجام بدید که به شما می خوره. وگرنه قانون و سنت دست و پا گیر کم نداریم. 

من ندیدم دختری پیشنهاد بده

البته من نگفتم بیا بریم بیرون ، من فقط پیامش دادم چرت پرت گفتم ، خودش یه هفته بعدش گف بیا بریم بیرون 😶

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2706