2737
2739
عنوان

خونه ی مامان

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 41 پست
منم همین مشکل رو دارم خونه مادرم اصلا راحت نیستم انگار صد پشت غریبه هستن . خوش بحال اونایی که کنار خ ...

منم همیشه حسرتش تو دلمه .مثلا جاریم میره هفته ای دوسه شب خونه مامانش میخوابه یا جمعه ها میره اونجا 

بعد میاد برا من تعریف میکنه که مامانم اش پخته بود و ... 

من خانوادم هم از لحاظ پول هیچی ندارن هم محبتشون صفره 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کم میرم دوهفته یه بار ، ولی مامانم فک میکنه باید یه روز درمیون برم ، و من اصلا حوصله ندارم بیشتر برم، دایم میگه توکه بیکاری بچه هات بزرگن چرا نمیای و……

ولی من بیشتر دوست دارم خونه خودم باشم، بعضی وقتا اعصابشو خورد میکنه سر همین مسعله

2728
منم همین مشکل رو دارم خونه مادرم اصلا راحت نیستم انگار صد پشت غریبه هستن . خوش بحال اونایی که کنار خ ...

منم همینم دقیقا.خانواده کاملا بی مهرو محبت دارم.خانواده شوهرم که بدتر.همیشه تنهام و تو خونه

بنده خدا مامان بابام خیلی احترام میذارن هرچی داشته باشن میارن ولی من استرساشونو میگیرم بهم انتقال میدن بعدم دائما با مامانم از طریق چت درارتباطم حرفی نمیمونه

وای حق داری با بقیه بچه هاشم اینجور

دوتا خواهر کوچیکتر دارم اره کلا خواهرامم بی محبت شدن 

پسرم دستش شکست مامانم نیومد بچمو ببینه یه سر  

خواهرام حتی یه زنگ نمیزنن از کوچه ی ما رد بشن نمیان بگن خواهرمون زندست یا مرده 

خلاصه قدر مامانتو بدون جات بودم تند تند میرفتم

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2738
خونه داری؟ میری چکار میکنی من با دوستا بودن و یا خونه تنها بودن رو ترجیح میدم

بله خونه دارم 

طبقه پایین مامانم اینام یا اون میاد پایین یا من میرم بالا دردودل میکنیم

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
بله خونه دارم   طبقه پایین مامانم اینام یا اون میاد پایین یا من میرم بالا دردودل میکنیم

ااهان من اینجور نیستم از زندگیم و مشکلانم نمیگم به مامانم حتی بقیه مامانم اما فول میکنه منو😅

2706