2737
2739
عنوان

بادکش تخمدان ، روی کیست اثر دازه؟

36 بازدید | 5 پست

بدترش نمی کنه؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
باید از دکترت بپرسی عزیزم

دکتر چی؟ 

آخه طب سنتی با طب مدرن در تعارض.

دکتر طب سنتی گف اشکال نداره اما طب مدرن که تو این مورد تخصص ندارع

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر چی؟  آخه طب سنتی با طب مدرن در تعارض. دکتر طب سنتی گف اشکال نداره اما طب مدرن که تو این ...

بله ولی خوب باز سوال بکن از همون متخصص طب سنتی 

که یه وقت خدایی نکرده 

کیستت نترکه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2728

من نمیدونم کیست دارم یا تنبلیه فقط ک همیشه تخمدانام دردمیکنن ولی از بعده پاکی تا روز١٢پریودی بادکش تخمدان میکنم فقط حس میکنم شکمم کمی گرم شده ولی دردای عجیبم سرجاشه

باید بدونی که تخمدانت دقیقا کجاته.چون وقتی پریود میشی تخمدان خودشو میکشه پایین و خونریزی اتفاق میفته و دیواره رحم میریزه و بعداز پریودی کم کم تخمدان و رحم خودشو میکشه بالا و بازاماده بارداری میشه

توی این بالاپایین رفتنا اگه دردی داری از روی دردت میتونه پیدا کنی تخمداناتو وگرنه واسه بادکش برو پیش طب سنتی ک انجام بدن برات.درضمن من هرجاخوندم ک بادکش واسه کیست عالیه حالا شما چ نوع کیستی داری رو نمیدونم...شاید منظورشون فقط کیست معمولی باشه 

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...