2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمایی که ناخن بلند دارین یا کاشت کردین ببخشید میپرسم دستشویی شماره دو که میرین چجوری خودتونو میشور ...

عزیزدلم به نظرت اگه یکی نتونه ناخناشو اصلا بلند میکنه؟

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2731
نه منظورم اینه مقعد زخم نمیشه یا ببخشید چیزی زیرش نمیره زیر ناخن منظورمه

وای عزیزم 😆 مگه ببخشید شما دستشویی شماره دو میکنید انقدر کثیف کاری داره؟ برای من چرا یه مدل دیگه ست اصلا واسم پیش نیومده انقدر ببخشید توروخدا، باسنم انقدر کثیف باشه بعد دستشویی موقع شستن خودم

چرا اینجا اینطوری نظر می دید اینقدر توی ذوق بقیه می زنید استارتر ناخوناش رو بلند کرده  به هر حال از کاشت که بهتر هست 

چرا می گید زشته واقعا چه نظرهایی هست که می دید 

احساس می کنم متأسفانه از روی حسادت هست 

آخه چرا باید همدیگه رو با نظرات مون ناراحت کنیم 

دوستان خواهش می کنم مراقب اظهار نظر هامون باشیم 

انصاف رو در اظهار نظر فراموش نکنیم بی خودی کسی رو ناراحت نکنیم

سوالات کوتاه حقوقی تون رو پاسخ می دم ❤️ اللهم عجل لولیک الفرج ❤️

زخم هم نه عزیزم، همونطور که وقتی ادم لنز میذاره درمیاره یا مژه از تو چشمم درمیاره چشمشو زخمی نمیکنه

2740
وای عزیزم 😆 مگه ببخشید شما دستشویی شماره دو میکنید انقدر کثیف کاری داره؟ برای من چرا یه مدل دیگه ست ...

سوال بود گلم سوتفاهم نشه   ،  چون من همیشه ازته میزنم ناخونامو 😅

پس اونایی که ناخن می کارند چه کار می کنند عزیزم؟الان تقریبا همه کاشتن  

سوالات کوتاه حقوقی تون رو پاسخ می دم ❤️ اللهم عجل لولیک الفرج ❤️
عزیزدلمی شما به خوشگلی تو نمیرسن 😻💋 خیلیم عالی، چقدر بد که مدارس برای بچهای بالغ هم همچین شرط و ش ...

فداتشم. عزیزم آبلیمو هم بزن بهشون محکم تر میشن. خودم روغن نارگیل و زیتون و آبلیمو رو ترکیب کردم چندروز یبار میزنم.

ایران من! ای جان من! ای باور و ایمان من..
چرا اینجا اینطوری نظر می دید اینقدر توی ذوق بقیه می زنید استارتر ناخوناش رو بلند کرده  به هر حا ...

عزیزدلی شما ممنون از حرفت ♥️💋 حالا خانومای اینجارو تو واقعیت شما باید بیینی، اینجا لطف کردن فقط گفتن کثیف و چندشه و به قضیه شستن تو دستشویی اشاره کردن.

تو واقعیت همین مدل تایپ شخصیتی خانومای این زیر، حرفای خیلی زشت تری به بنده میزنن، خصوصا وقتی لاک قرمز یا مشکی دارم، پیش اومده بمن حرفای عجیب غریبی زدن که مشخص نیست از رو چی گفته شده، مثل اینکه مثلا بهم گفتن مگه تو خرابی؟ فقط دختر خرابا ناخناشون این شکلیه، یا پسرا میدونی به دخترایی که ناخناشون این شکلیه چه دیدی دارن؟

وای 😆 بنده خدا پسرا، من از پارتنرم و دوست و اشنای مذکر چندبار که این حرفارو شنیدم سوال کردم، هیچکدوم اصلا همچین فکری از سرشون گذر نکرده تابه حال چه برسه تفکرشون وقتی به یه زن میرسن این باشه، من نمیدونم این خانوما دنبال چی هستن وقتی تلاش میکنن همچین حرفایی رو بیان کنن، حسادت و عقده گشایی خاصی توی رفتارشون هست

الهی 😂 هرچند این عکسی که الان دارم میذارم برات برای چندوقت پیشه و الان ناخنام بلندترم شده ولی برای ...

بدون   لاک   چقدرررر قشنگ   تره

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2706