2737
2734
عنوان

من هیکلم خوبه بنظرتون

1079 بازدید | 60 پست

شکم و پهلو ندارم 

چارشونم

پایین تنمم خوبه اون قسمت حجم داره🤣😑

برم بدنسازی لاغر میشم؟ 

ی مدت میرفتم ک هم حجم بگیرم هم سفت تر شم با مربی پیش رفتم اما بجاش کلی لاغر شدم

برم رقص یا بدنسازی؟

من رقص رو بیشتر دوست دارم هم انرژی مثبت بالایی داره و هم خستگیش کمتره

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من رقص رو بیشتر دوست دارم هم انرژی مثبت بالایی داره و هم خستگیش کمتره

میشه چند تا آهنگ که حسابی شاد باشه برا رقص بگی 

کنم رقص دوست دارم ولی آهنگ باب دل پیدا نمیکنم 🤦🏼‍♀️

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

اول تفاوت درشت بودن با چاق بودنو ببین بعدا تاپیک بزن تا بشه نظر داد

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
میشه چند تا آهنگ که حسابی شاد باشه برا رقص بگی  کنم رقص دوست دارم ولی آهنگ باب دل پیدا نمیکنم ...

آهنگ های بندری 🤣

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
2738
درشت نیستم عزیزم چاقم نیستم 

عکس خودته ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706