2733
2734
عنوان

چرا پری نمیشم عه

112 بازدید | 22 پست

میخام برم مسافرت نمیدونم پریود میشم یا حاملم امروز هم طبق معمول باید موعدم باشه پریروز هم بی بی زدم منفی بود 

تنبل نیستم اما در مصرف انرژیم صرفه جویی میکنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

بشین میگین چرا  نشین غر میزنین اقلا تکلیف خدا رو روشن کنین بابت دعاهاتون

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740
بدبختی تاریخ سفرشون بد موقعه ست 

یعنی چی ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
وای نه ااگه مشهد میخوای بری حیفه دختر  صبرکن تکلیفت مشخص بشه

چی بگم والا اخه موقعیتش هم خوبه نمیخام از دستش بدم 

از اینور تکلیف خودم هنوز مشخص نیست نه پریود میشم نه نمیدونم حاملم یا نه 

یه چیزی تو درونم هست که میگه برم مشهد هر چی بادا باد 

تنبل نیستم اما در مصرف انرژیم صرفه جویی میکنم  
چی بگم والا اخه موقعیتش هم خوبه نمیخام از دستش بدم  از اینور تکلیف خودم هنوز مشخص نیست نه پریو ...

آخه حیفه کلی هزینه کنی بری مشهد بعد نتونی دورکعت نماز بخونی تو حرم  خیلی زور داره

از طرف یه جایی میخاد مارو ببرن مشهد تاریخش هم مشخصه سه روز دیگه ست و من هنوز تکلیف خودم مشخص نیست&nb ...

چه ربطی داره ؟

2706