2733
2739
عنوان

مامانم هر جا میشینه از شوهرم تعریف می‌کنه 😶😶😶

| مشاهده متن کامل بحث + 2062 بازدید | 50 پست
منم همینجوری خیلی از حرفا و اتفاقا رو به مامانم نمیگم چون میدونم نمیتونه پیش خودش نگه داره

اره لنتی ادم نمیدونه چرا اینجورن منکه زندگیم حریم خصوصی نداره مامانم همش میگه ب خاله هام خسته شدم خواهرم ندارم گاهی با مامانم حرف میزنم میگه حتی یبار جونمو قسم دادم نگی اما از رفتارش میفهمیدم گفته اما ب اونا گفته ک بروز ندن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش بگو مامان تازه یک ماهه عقد کردیم تو یک ماه اول همه ی مردا مجنون هستن 😁😁

ایشالا که همیشه عالیه 

کلا با تعریف کردن جلو بقیه مخالفم ...نه بخاطر چشم زخم و این چرت و پرتا 

بخاطر اینکه بقیه پشت سر آدم حرف میزنن میگن پز میده و ندید بدید هست و ....

2742

به همسرت بگو جلوی مادرت ازاین کارانکنه دیگه مامانتو نمیتونی کاریش کنی ولی چشم زخم خیلی بده حواست باشه

اگه اعتقاد داری برای خودت و همسرت حرز بگیر

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
اره لنتی ادم نمیدونه چرا اینجورن منکه زندگیم حریم خصوصی نداره مامانم همش میگه ب خاله هام خسته شدم خو ...

وای دقیقا منم خواهر ندارم 

بعضی وقتا آدم دلش میخواد با یکی حرف بزنه که مطمئنه حرفاتو پیش خودش نگه میداره

ولی من محرومم از داشتن همچین آدمی 

هر حرفی رو هم که نمیشه آدم با شوهرش بزنه

2740
وای دقیقا منم خواهر ندارم  بعضی وقتا آدم دلش میخواد با یکی حرف بزنه که مطمئنه حرفاتو پیش خودش ...

واقعا 🥲🥲🥲🥲ی حس بدی ادم میگیره مامان هم خبرمیده ب خاله ..،من گاهی به داداش یا بابام حرف میزنم اونا نمیگن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

مامانا کلا اینطورین....به بار اومدم مادر دختری با مامانم درد و دل کنم در مورد همسرم بابغض....یهو مامانم گفت بهار هیچکس تو رو نمی‌گرفت محمد گرفت....من اینطوری بودم اون لحظه😑و مامانم خیلی عادی به کارش ادامه داد

2706