2737
2734
عنوان

دندون دخترم

87 بازدید | 14 پست

سلام خانما میشه یع لحظه بیاید .

دخترم دیروز عصر یهو بیحال شد یه تب خفیف 37.2درحه هم کرد تاالانم یکم تب داره که با استامینوفن اومده پایین هیچ علامت سرماخوردگیم نداره ممکنه بخاطر دندون در آوردن باشه از چن روز پیشم یکم بی اشتها هست 

سلام، خب اول سن بچه رو بگید وقتی صحبت از دندون درآوردنه🤷🏻‍♀️

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

آره

چند ماهشه؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام، خب اول سن بچه رو بگید وقتی صحبت از دندون درآوردنه🤷🏻‍♀️

1ساله نیمشه چهارتا دندون داره برا قبلیا سرمامبخورد یعنی همزمان با سرماخوردگی دندونش میومد بیرون 

پسر منم مدام تب میکنه هر یه روز درمیون هر دو روز درمیون... 

تبش خیلی خفیفه 

دکتر میگه واسه دندونه 

معلومم هست واسه دندونه 

دستاشو میذاره تو دهنش و لج میکنه 

دد نمیاد بچه جونش راحت شه 

من یه خیار رو خوب میشورم و خشک میکنم میدم دستش میذاره تو دهنش یه مقدار آروم میشه لجش 

خیار چون تو یخچاله خنکه و همینکه سفته راحت خارش لثه رو میگیره 

بچه من دندونی نمیگیره😬😪

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2740
1ساله نیمشه چهارتا دندون داره برا قبلیا سرمامبخورد یعنی همزمان با سرماخوردگی دندونش میومد بیرون  ...

خب میتونه از دندون باشه ولی علاوه بر استامینوفن، حتما قطره‌ی ویتامین آد بچه رو بده چون دندون نیاز به ویتامین د داره 

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
کجاشو چرب کنم

یکم گرم کن در حدی که روغن از هم باز بشه اگه زیاد هم داغ شد بزار سرد بشه بعد بزن به موهاش کف سر و زیر گلوش و کف پا 

کل بدنش بزن فقط به موهاش زیاد بزن که به کف سرش برشه

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706