2733
2739
عنوان

همیشه هم مردا برای خیانتشون مقصر نیستن🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1923 بازدید | 100 پست
اما بعضیام هستن که خیلی به خودشون میرسن و عاشق شوهرشون هستن ولی شوهره بازم خیانت میکنه

هزار بار حق 

من تا حالا تو دور و بر خودم ندیدم زن هایی که ایراد دارند شوهرشون بهشون خیانت کرده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان منم (نه از رو سادگی،بلکه از روی نفرت و مشکلش با بابام) همیشه باهاش تو قیافه هس و یه روز نمیشه باهاش بگه و بخنده و یا پیشش بخابه

خیانت هیییییچ وقت و به هیییچ دلیلی قانع کننده نیس.. ولی اگه همین الان پدرم بره یه زن دیگه بگیره من بهش حق میدم

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2731
اونا دیگه ذات کثیف دارن و نمک نشناسن منظور اسی اوناییکه کمبود دارن تو زندگیشون و چاره طلاق بخاطر بچه ...

افرین 

بابام و مامانم چندین بار تا طلاق رفتن بخاطر ما برگشتن 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
اره  ولی منی ک تو اینجور زندکی بودم گاهی پای حرفای مردا بشینیم میبینیم گاهی جوابی برای حرفاشون ...

اسی پدرت از رن دوم چند تا بچه داره

خرج شون میرسه بده

مادرت پیش کیه

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
بابات یا هر مرد دیگه یا هر زنی که از طرف شریک زندگی اش اذیت میشه ، اول مرد و مردونه ازش جدا میشه بعد ...

درسته این حرفتون ولی اونی که بخاطر بچه هاش و شرایط اجتماعیش نمیتونه جدا بشه چی؟من منظورم این نیست خیانت درسته منظورم اینه گاهی طرف مقابلت شرایط رو مهیا میکنه

بابات یا هر مرد دیگه یا هر زنی که از طرف شریک زندگی اش اذیت میشه ، اول مرد و مردونه ازش جدا میشه بعد ...

بخاطر ما بچه ها اینکارو نکردن 

2740
کاملا درسته  ولی الان فکر نمیکنم توی این سایت موافق حرفت باشن چون اکثرا مرد ستیزن

مرد ستیز نیستیم فقط هرزگی مرد هارو عادی نمی‌کنیم 

هر وقت به زن هایی که شوهر پرخاشگر یا بی احساس دارن مجوز خیانت دادید اون موقع میتونید برای خیانت مرد ها هم دلیل بیارید 

به نظر من تعهد نداشتن هیچ توجیحی نداره و جز ساده ترین اصول انسانی هست که ادم به تعهداتش پابند باشه . 

کمبودا فقط یه سری بهانه میدن دست اون ادم . 

وگرنه اگر واقعا انقدر در فشار باشه و بخواد میتونه یه رابطه رو تمام کنه بعد بره سراغ بعدی

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
مامان منم (نه از رو سادگی،بلکه از روی نفرت و مشکلش با بابام) همیشه باهاش تو قیافه هس و یه روز نمیشه ...

خب پس تو منو درک میکنی و حرفمو میفهمی

و. متاسفانه بابامم زن گرفت 

اونا دیگه ذات کثیف دارن و نمک نشناسن منظور اسی اوناییکه کمبود دارن تو زندگیشون و چاره طلاق بخاطر بچه ...

یه زوج می شناسم زنه کثیف کار نامرتب به ظاهرشم اهمیت نمی ده به بچه ها نمی رسه تونهدترکیده غذانمی پزه ..ببین دل مرده رو خون کرده ....مرده هم پدر هم مادربرابچه هاش فکرکن این زن اصلافکرلباس بچه هاش نبوده ونیست از بچگی پدره فقط فکر لباس وتغذیه ومدرسه و...بوده 

مرده چشم زنه نداره فقط بخاطربچه هاش مونده باهاش که دراینده شایدازش جدابشه خوب این ادم واقعا نیازداره برای رفع نیاز هرچندوقت یه بار بایکی رابطه برقرارمی کنه البته قشنگ مشخصه خودش زجر می کشه فردا بعدازاون رابطه چون اعصابش خورده ولی واقعا این مرد چیکارکنه !!!

من مادرتون رو مقصر نمیدونم

پدرتون اگر صد در صد دلش با مادرتون بود دلخوریش رو برطرف میکرد میرفت میاوردش پیشش

مادرتون حتما به جایی از ناراحتی رسیده که جاشو جدا کرده

مطمئن باشید زنای دیگه ای که وارد رابطه با مرد متاهل میشن عاطفی یا مالی ساپورت میشن همین کارو پدرتون با مادرتون انجام میداد خیلی مشکلا پیش نمیومد

مرد اگه مردی کنه زنم براش زنی میکنه

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
2706