2733
2739

تا اونجایی ک یادمه مامانم همیشه تو قیافه بود برا بابام همبشه جدا میخابید ازش همیشه قهر. بود 

نمیگم بابام کارش درست بوده اما خب مامانمم اشتباه زیاد داشت چون ب شدت زن ساده ای بود و هنوزم هس 

حتی ب منی ک دخترشم یاد نمیده چجوری با شوهرم رفتار کنم خودم از جاهای مختلف یاد گرفتم 

مثلا فکر میکنه منم مث خودشم فک میکنه شبا شوهرم تو ی اتاق دیگس و من تو ی اتاق دیگ یا میگم شوهرم شبا خبلی تکون میخوره میگ مگ تو پیشش میخابی خب بخاب جای دیگ

خیلی ساده و مظلومه گاهی دلم براش میسوزه دوس دارم کمکش کنم اما بازم یاد نمیگیره خیلی مظلومه واقعا قلبم ب درد میاد از سادگیش 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

کار بابام اصلا درست نبوده 

ولی خب گاهی زنا ی بی عقلی هایی میکنن ک واقعا اگ از مرد بپرسی دلیل رفتارشو جوابایی میده ک انگار حق با اونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیانت هیچ توجیهی نداره چ مرد چ زن

نگفتم ک. کارش درست یوده عزیزم 

اما خب کارای مامانمم اشتباه بوده 

هنوزم هستن مث مامان من 

اما بعضیام هستن که خیلی به خودشون میرسن و عاشق شوهرشون هستن ولی شوهره بازم خیانت میکنه

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد

چرااااا همیشه زن مقصرهههههه 

زن زیاد به خودش ررسید خونه زندگی نمیرسید پس شوهرش خیانت کنه برای شکمش 

زن به خودش نمیرسه خونه زندگیش برق میزنه پس شوهزش خیانت کنه برای دلش 

زن میره تو خانواده شوهر تحقیر میشه سکوت کنه و دعوا راه نندازه که شوهرش زده نشه بره خیانت کنه و....

عاشق کشورم ایران عزیزم هستم🌹
2740
آره راس میگی گاهی باید به رفتار طرف مقابل هم دقت کرد چون بعضی از خیانت ها( نمیگم همشون) ریشه دارن&nb ...

اره دقیقا

مثلا مامانم هیچوقت فکر خودش نبود همیشه فکر بچه هاش بود ساده بود همش دعوا میکرد قهر میکرد یا رفتای عجیب بابام واقعا ادم بدی بود اما مامانم میتونست تغییرش بده

نگفتم ک. کارش درست یوده عزیزم  اما خب کارای مامانمم اشتباه بوده  هنوزم هستن مث مامان من& ...

پس منی که شوهرم سرده و سال به دوازدماه بهش میگم فلان کار کن برام محبت کن و اعتنایی نمیکنه برم خیانت کنم 

چون گفتم و گوش نکرده 

پس حق خیانت دارم 

نه جانم تعهد یه چیز ذاتی هست 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
اما بعضیام هستن که خیلی به خودشون میرسن و عاشق شوهرشون هستن ولی شوهره بازم خیانت میکنه

اونا دیگه ذات کثیف دارن و نمک نشناسن منظور اسی اوناییکه کمبود دارن تو زندگیشون و چاره طلاق بخاطر بچه ها یا شرایط اجتماعی ندارن

کاملا درسته  ولی الان فکر نمیکنم توی این سایت موافق حرفت باشن چون اکثرا مرد ستیزن

اره 

ولی منی ک تو اینجور زندکی بودم گاهی پای حرفای مردا بشینیم میبینیم گاهی جوابی برای حرفاشون نداریم

کار بابام اصلا درست نبوده  ولی خب گاهی زنا ی بی عقلی هایی میکنن ک واقعا اگ از مرد بپرسی دلیل ر ...

بابات یا هر مرد دیگه یا هر زنی که از طرف شریک زندگی اش اذیت میشه ، اول مرد و مردونه ازش جدا میشه بعد یکی دیگه رو پیدا می کنه

2706