2737
2739
عنوان

تراز رانندگی 😧😧

92 بازدید | 10 پست

من ۶ سال پیش گواهینامه گرفتم باراول قبول شدم 

ولی بخاطر ترسم ننشستم اصلا تاامسال شوهرم خدادوشکر تونست واسم ماشین بخره فقط الان میترسم بشینم انگاز یادم رفته همه چی درحد چن دقه میشینم پرعرق میشه سرو صورتم😄😄😄چکارکنم این کلاج خیلی سخته لعنتی گیج میشم مثلا بخوام ترمز کنم یعدفعه یا رسیدم ب دست انداز یا مانع یا ادمی کسی امد جلو چکارکنم اول یا مثلا سربالایی پایینی دنده عقب 😧😧😧

ده جلسه کلاس بردار اوکی میشی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همیشه یادت باشه کلاچ و گاز برعکس همن این میره پائین اون یکی باید بیاد بالا

و اینکه کلاس برداری خوبه

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
ده جلسه خیلیه اخه جلسه ای۴۰۰ میشع اونم یکساعته

یک ساعت و ۴۵ دقیقه هستش

عب نداره عوضش الان گواهینامه گرفتن شده ۷ تومن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
یک ساعت و ۴۵ دقیقه هستش عب نداره عوضش الان گواهینامه گرفتن شده ۷ تومن

نه پرسیدم گفت یکساعت میدونم گرون شده ولی الان هزینش ندارم شوهرم برم خوبه؟ تمرین کنم 

2740
نه پرسیدم گفت یکساعت میدونم گرون شده ولی الان هزینش ندارم شوهرم برم خوبه؟ تمرین کنم 

اگه همسرت آدم باحوصله وصبوری هست آره روزای خلوت جای خلوت بروتمرین کن تاعادت کنز 

پایان هدف آخرخرداد  

نه وقتی در این حد نابلدی با اون نرو چون زیر پای اون کلاج ترمز نیست که کنترلت کنه میری میزنی به ماشین و آدم

مثلاً من چند سال پیش کنترلم رو ماشین خوب بود ولی مثلاً فاصله هارو تشخیص نمیدادم مثلاً تو جاده دو طرفه فکر میکردم الان میخورم بهش درحالی که فاصلم زیاد بود بخاطر همین با بابام با ماشین اون میرفتم و الان کامل اوکیم

کلاج ترمز کامل اوکی بودم ماشین تو کنترلم بود ولی فاصله هارو تشخیص نمیدادم

پنج جلسه کافیه راه میوفتی میشه 2 تومن دیگه وقتی ماشین خریده برات دو تومن میده که مهارت پیدا کنی

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚