2737
2739
عنوان

خيلی دلم عروس هلندی میخواد

50 بازدید | 9 پست

سلام

خیلی دوس دارم یه عروس هلندی بخرم شوهرمم راضیه فقط نگران اینم بریم مسافرت چکارش کنم تو این شهر کسی را نداریم

خانمایی که عروس هلندی دارید میشه چند روز تنهاش گزاشت؟؟

یه صلوات برا حاجت دلم میفرستی؟مرسی مهربون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینا چه فرقی دارن بازم باید تنها بمونن چون همسرم میگه من مسافرک باخودم حیون راه نمیبرم 

من عروس هلندی دارم ولی چندان دلنشین نیست قبلا گربه داشتم عاشقشون بودم عروس هلندی راحت تنها میمونه اب و دونش رو میذاری تنها میمونه

من عروس هلندی دارم ولی چندان دلنشین نیست قبلا گربه داشتم عاشقشون بودم عروس هلندی راحت تنها میمونه اب ...

کلیپ هاشون را دیدم که خیلی بانمک بودن خوشم اومد

2740
دوستم داره دیشب اومده بود خونمون با خودش آوردش  دستمم گاز گرفت سوراخ کرد سر انگشتمو پرنده یذره ...

اره باید اهلی و دستی باشن اگرنه گاز میگیرن

عروس هلندی رو یک ساعتم تنها بزاری اذیت میشه چه برسه مسافرت حتی نمیشه مثل پرنده های دیگه بزاری خونه کسی ما مسافرت یا مهمونی رفتن با خودمون می‌بریم از من  نصیحت نخر چون خیلی با باقی پرنده ها فرق داره مثل بچه ۳ساله میمونه هم میفهمه هم مثل فرزند به صاحبش وابسته میشه مثل این میمونه بچه ۳ساله رو تنها خونه بزاری یا چند روز بزاری خونه کسی بری مسافرت