2733
2739

من با یکی از هم کلاسیام دوست بودم ک الان دیگ نیستم و دوستی بهم زدیم حالا میدونید کجا اشتباه کردم 

چند سال پیش یکی دیگ از هم کلاسیام باهام دوست بود گفت عکس اینی ک باهاش دوستی نشونم بده منم یه عکس ک با مانتو و شلوار بود نشونش دادم بعد حالا ک قهریم میترسم بفهمه من عکسشو برای یکی فرستادم شر شه بعد خودش و مامانش گیر بدن که چرا عکس اونا فرستادم

میترسم بخدا توروخدا بگین باید چکار کنم 

اگه خدایی نکرده بفهمه عکس فرستادم و پیله شن من چ جوابی بدم دارم از استرس می میرم چند وقته این فکر ولم نمیکنه😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو من نفرستادم توی این همه سال هم چتو نگه نمیداره شات هم اگه گرفته بگو باهاش قهرم باهام دشمنی میکنه فتوشابه خبر ندارم ، گردن نگیر تموم شد ورف

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!

اووووو چند سال پیش اینکارو کردی میخواس چیزی بشه تا الان شده بود 

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
2740

بیخیال اول صبحی به چه چیزا فکر میکنی 

نودونه درصد افکار ما به حقیقت نمی‌پیوندند 

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
2706