2737
2739
عنوان

اگه الان فقط فقط یه ارزوت براورده میشد اون چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 141 پست
دلم قرص نمیشه برای هیچ چیزی قبلا خیلی خوب بودم اما حالا همه چیزم داره خراب میشه !!!🥺😭

نکن گل من میشه بپرسم مشکل چیه..؟ 

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگرانی اجازه نمیده تلاشی برای کاری بکنم توکلم هم ضعیف شده دیگه چیزی نمیمونه که خداوند از باعث نگذرد ...

عزیز دلم انشالله برات توحید میخونم گره از تموم مشکلاتت واشه

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
2731
مشکلی نیست ولی چون به هر چی بقیه تجربه میکنند نرسیدم مشکلی هست دیر شده اصلا خسته شدم !!!

خدا نجاتت میده گلم انشالله

عزیز دلم انشالله برات توحید میخونم گره از تموم مشکلاتت واشه

ممنونم اصلا کاش به دنیا نمیومدم آدم خوب بودن من فقط عذاب هست😭😭🥺🥺🥺

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  
ممنونم اصلا کاش به دنیا نمیومدم آدم خوب بودن من فقط عذاب هست😭😭🥺🥺🥺

انشالله درس میشه گلم

2740
آرامش به زندگیم برگرده  شوهرم سر به راه بشه  یک ساله دارم عذاب میکشم  دلم فقط آرام ...

انشالله گلم 😭😭😭😭😭😭😭همه مردا هار شدن

عزیزم ایشالله انشاءالله همچنین مهربون برا اسی هم دعاکنین🌱😍  الهم صل علی محمد و آل محم ...

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
از خدا میخوام هر جوری شده بهم آرامش بده  یا با مرگ یا درست شدن زندگیم  دیشب تا ۱۲ گریه ک ...

بمیرم برات چرا اجی؟

نمیتونی طلاق بگیری؟

ب عشقم برسم 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2706