2733
2734
عنوان

ای خداااا بازم مشکل ناهار چی درست کنم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 41 پست
کتلت درست کن بدون گوشت من میزارم خوشمزه میشه

شوهره بدون گوشت دوست نداره 😶

ولی شاید برا شام اونو‌ گذاشتم 

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه غذایی خودم اخطراع کردم گوشت چرخی رو قل قلی میکنم تفت میدم با پیاز و نمک فلفل  بعد برنج دم گذاشتنی لا به لا پلو میریزم همراه با سماغ و زعفران و کره میزارم دم میکشه خیلی خوشمزه میشه 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2728
ماهی🐟

اصلا ماهی نمیخوریم 

نه من نه همسرم دوست نداریم

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2740
من چلوگوشت گذاشتم ولی بدبختی اینجاست هرچی نگاش میکنم اصلامیلم بهش نمیکشه دلم یه غذامیخواد ولی نمید ...

منم همینم. هر روز متاسفانه... غذاهامم عالیه ولی اصلا نمیتونم بخورم. بقیه با اشتها میخورن. خودم گشنه میمونم از بی اشتهایی

من یه غذایی خودم اخطراع کردم گوشت چرخی رو قل قلی میکنم تفت میدم با پیاز و نمک فلفل  بعد برنج دم ...

کباب تابه ایی به شکل قلقلی

کباب تابه ایی به شکل قلقلی

تنوع دادم دیگه 😅😅

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
منم همینم. هر روز متاسفانه... غذاهامم عالیه ولی اصلا نمیتونم بخورم. بقیه با اشتها میخورن. خودم گشنه ...

من جدیدااینجوری شدم غذاهامم خوبه بدنیست...

ولی نمیدونم اونی که دلم میخواد چیه دیشب اخرنشستم نون پنیرخوردم😂

2706