2733
2734
عنوان

ای خداااا بازم مشکل ناهار چی درست کنم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 41 پست
ینی چطوری آخه کتلت گوشت چرخ کرده داره

سیب زمی‌ پیاز ‌ رنده شه آبش بره‌

تخم مرع دو تا

آرد یه قاشق‌ الی ۲ قاشق

زرچوبه‌

ففل. سیاه‌ 

در آخر هم زده شه سرخ شه 

و در کنارش گوجه حلقه شه

من اینجوری میزارم

مامانم بهم یاد داد منم فکر میکردم بدون گوشت بدمزه بشه .. ولی خوبه

توی گوگل سرچ کن:my food fridge 

بعد بزن تا برات به صورت خودکار به فارسی ترجمه کنه

روی اولین سایتی که میاد کلیک کن. موادی که داخل یخچال داری رو علامت بزن . 

بعد صفحه ارو بکش بره آخر و روی« دستور غذاهارو پیداکن» کلیک کن و تامام😎

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سیب زمی‌ پیاز ‌ رنده شه آبش بره‌ تخم مرع دو تا آرد یه قاشق‌ الی ۲ قاشق زرچوبه‌ ففل. سیاه‌  ...

عه کوکو سیب زمینی 😁😁

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
خوش به حالت کاش دغدغه منم همین بود ولی زرشک پلو درست کن دلم خواست😁

گفت مرغ ندارم

2740
سیب زمی‌ پیاز ‌ رنده شه آبش بره‌ تخم مرع دو تا آرد یه قاشق‌ الی ۲ قاشق زرچوبه‌ ففل. سیاه‌  ...

به این میگن کوکو مشکل اسمشه چند مدل کوکو داریم با سیب زمینی آب پز که پیاز نداره با سیب زمینی خام که پیاز میزنیم یعنی همون کتلت بدون گوشت خوشمزه هم میشه 

توی گوگل سرچ کن:my food fridge  بعد بزن تا برات به صورت خودکار به فارسی ترجمه کنه روی اولین س ...

چه با حال مرسی

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد