2737
2739
عنوان

با پیاده رویی میشه وزن کم کرد ؟ باشگاه یا پیاده رویی

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 48 پست
عزیزم من قدم ۱۶۸ وزنم ۸۰  باید در روز چند کالری مصرف کنم تا ماهی ۳ کیلو کم کنم

۱۵۰۰کالری اصلا کالری شماری نکن چون مطمئنا بدنت کم میاره بلکه سالم خوری کن 

مصرف سالادوسبزیجات ببربالا

کربوهیدراتت کم کن

چربی مفیذ به مقدار کم تو هروعده داشته باش

مصرف پروتئین ببر بالا 

تازمانی که پروتئین کافی به بدنت نرسه همش احساس گشنگی داری ودنبال یچیز شیرین ویا کربوهیدراتی که سیرت کنه

پروتئینم تو سفیده تخم مرغ سینه مرغ انواع لوبیا وسویا وگوشت هست

۱۵۰۰کالری اصلا کالری شماری نکن چون مطمئنا بدنت کم میاره بلکه سالم خوری کن  مصرف سالادوسبزیجات ...

ممنونم عزیزم 

برنج و نون رو چطوری مصرف کنم؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔 خب تاثیری داشته باشگاه ، منکه هیچ امیدی به لاغری ندارم انگاری واسه من نشدنیه

چرا نشدنی

این پسره احسان توی شبکه پویا پارسال 30 کیلو کم کرد. میگه امسالم میخواد 30 کیلو دیگه کم کنه. هر کاری اگه اراده کنی میشه. 

نهارتو حذف کن ..بجاش چند تیکه میوه بخور یا آب  ی چایی هم بد نیست ضعفت بر طرف میکنه

بدترین پیشنهاد

میوه سرشار از قنده

وبا اسپایک قندخون مواجه میشه نهایت نیم ساعت سیره وبعد ازاولشم بیشتر گشنه میشه 

2728
قربونت گلم لطف کردی

فدات

من یه زمان به 103هم رسیدم و کم کردم

تو که وزنت هنو دو رقمیه اصلا نگران نباش.فقط ورزش رو زودتر شروع کن لباس گرم بپوش یا کاور که حتمن عرق کنی.حتماااا غذاتم مدیریت کن مثلن یه بشقاب پر برنج که میخوردی رو بکن نصف بشقاب یا یکم بیشتر از نصف.هله هوله رو حذف کن یا کمتر کن.بخدا مطمعن باش لاغر میکنی.تجربه دارم

ان شالله زود ب وزن هدفت برسی❤❤❤

طوسی عکس قبلمه مانتو کلا تنگه تو تنم مچ پاهامم ببینی متوجه میشی ۸۵ کیلو بودم لباس مشکی جلو اینه شدم ...

تو باشگاه چه ورزشی می کردی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
فدات من یه زمان به 103هم رسیدم و کم کردم تو که وزنت هنو دو رقمیه اصلا نگران نباش.فقط ورزش رو زودتر ...

وااای گلم خوشحالم که کم کردی ، خدا کنه منم بتونم ، شما باشگاه نرفتی؟

ممنونم عزیزم  برنج و نون رو چطوری مصرف کنم؟

ی بشقاب در نظر بگیر یک چهارمش کربوهیدرات باید باشه نصفش سبزیجات ویو چهارمش پروتئین این برای چربی سوزی 

برای دوره حجم مقدار پروتئین باید بیشتر باشه

2738
بدنسازی کار میکردم

یعنی ایروبیک و اینا فایده ای نداره،؟

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
بدترین پیشنهاد میوه سرشار از قنده وبا اسپایک قندخون مواجه میشه نهایت نیم ساعت سیره وبعد ازاولشم بی ...

قرار نیست که ی بشکه بخوره ...نهایت ی پرتقال یا ی سیب

ضعف بر طرف کنه 

صبحانه وقتی ساعت ۱۰ یازده خورده بشه مفصل 

دیگه احساس گرسنگی نداری تا ۴ بعدظهر 

اونم با ی سیب رفع میشه و شام ساعت۷ باید بخوره

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
وااای گلم خوشحالم که کم کردی ، خدا کنه منم بتونم ، شما باشگاه نرفتی؟

مرسی عزیزم.ان شاالله مطمعن باش که میتونی

من باشگاه رفتم دو سه ماهی اما ولش کردم چون از خونمون دور بود بعد اینجا شهرستان خیلی کوچیکه نمیشد تنهایی رفت وآمد کرد

اگه بتونی باشگاه بری که معرکس خیلی کمک میکنه عالیهههه.

قرار نیست که ی بشکه بخوره ...نهایت ی پرتقال یا ی سیب ضعف بر طرف کنه  صبحانه وقتی ساعت ۱۰ یازد ...

به هیچ عنوان توصیه نمیشه وعده غذایی حذف بشه 

میوه هاهم باید همراه اجیل یا فیبرو پروتئین مصرف بشن که اسپایک قندخون ایجاد نکنن اسپایک قندخون برای سلامتی مضر غیراون باعث استپ وزنی هم میشن مثلا برای میان وعده میوه ها خوبن مثلا یه سیب بایه قاشق  چ کره بادوم ویه فنجون قهوه وشکلات تلخ یا یه پرتقال و ۱۵‌ دونه مغز و یدونه خیار یاهویج یا اسموتی موز وتوت فرنگی وشیرکم چرب باکنجد و....

ماست و کنجد ودانه چیا با موز

به هیچ عنوان توصیه نمیشه وعده غذایی حذف بشه  میوه هاهم باید همراه اجیل یا فیبرو پروتئین مصرف ب ...

ببخشیدا 😂😂زن دایی منم مثلن خیر سرش رفته بود پزشک تغزیه لاغر کنه ولی اضافه کرد ....کنجد منجد ارده فلان 

نون کف دست بنده خدا وزنم کم نکرد

معده باید استراحت بدی که نهار نخوردن کافیه واسش

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706