2733
2739

سلام من وزنم خیلی بالاست بیست و هفت سالمه ، بیشتر وزنم تو پایین تنمه میخوام بدونم با پیاده رویی میتونم وزنم کم کنم ؟ باشگاه چی؟ من نمیتونم رژیم بگیرم وقتایی که رژیمم انقد بیحال میشم هر کی میبینتم میگه چرا چشات اینجوریه چرا زرد شدی کلا نمیتونم رو پا وایستم 

بله میشه 

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

منم ۱۲ کیلو اضافه وزن دارم باید تا تیر ماه کم کنم 

چکارکنم بنظرتون؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۷۰ درصد لاغری رژیمه ورزش کمک کنندس و اینکه فرم میده پیاده رویم جزو ورزش محسوب نمیشه بیشتر جنبه درمانی داره برا اینکه یکم تحرک داشته باشی برو باشگاه منم پایین تنم چاقه با باشگاه تونستم لاغر کنم پایین تنه حالا حالاها تکون نمیخوره

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2731

بدون رژیم با ورزش به جایی نمیرسی کالری یه روز تو وقتی ۳۰۰۰کالری باشع اگه روزی ۵ساعتم پیاده روی کنی سوزونده نمیشه برای همین باید کالری دریافتی رو مدیریت کنی کالری. دریافتی مثل درقوری میمونه که اب میریزی و کالری که با ورزش سوزونده میشه مثل ذهانه قوری که چای میریزی

تا تیر چرا ؟ من ۹۹ کیلوام 😔 وااای انقد ناراحتم حد نداره

چون عروسی داریم 

شما هم زایمان کردی؟

من قدم ۱۶۸ وزن ۸۰🥴🥴🥴🥴

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

پیاده روی

باشگاه

دوچرخه ثابت خیلی خوبه برای فرم دهی ب پاها و کوچیک شدن پایین تنه و مخصوصا شکم

سعی کن یه کوچولو حجم غذاتو کم تر کنی که بهتر و زودترم نتیجه بگیری نیاز ب رژیمای فضایی و سختم نداری.موفق باشی عزیزم

2738
بدون رژیم با ورزش به جایی نمیرسی کالری یه روز تو وقتی ۳۰۰۰کالری باشع اگه روزی ۵ساعتم پیاده روی کنی س ...

عزیزم من قدم ۱۶۸ وزنم ۸۰ 

باید در روز چند کالری مصرف کنم تا ماهی ۳ کیلو کم کنم

۷۰ درصد لاغری رژیمه ورزش کمک کنندس و اینکه فرم میده پیاده رویم جزو ورزش محسوب نمیشه بیشتر جنبه درمان ...

😔 خب تاثیری داشته باشگاه ، منکه هیچ امیدی به لاغری ندارم انگاری واسه من نشدنیه

😔 خب تاثیری داشته باشگاه ، منکه هیچ امیدی به لاغری ندارم انگاری واسه من نشدنیه

😅واسه اینکه انگیزه بگیری الان عکس قبلو بعدمو برات میزارم البته که من باز باردار شدم برگشت الان بازم شروع کردم دوماه زایمان کردم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2706