2733
2739

بچه ها یارانمون دونفر میشه ۶۰۰ من گفتم خب حداقل پول شارژ و نتم ک میشه بخاطر همین رفتم جدا کردم بعد توراه ب همسرم گفتم مامانت این ماه یه شوک دیگه بهش وارد میشه چون ماه قبلی هم براش کم کرده بودن یه مقدار بخاطر دهک . بعد شوهرم گفت ظالمی چرا جدا کردی میزاشتی بگیره🤐 از اون موقع عذاب وجدان گرفتم نکنه واقعا نیاز داشته 😐😐خب اینم حقمونه دیگه 

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار خوبی کردی دلیلی نداشت یارانه شما رو کس دیگه بگیره

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2728

ما یه سال بود جدا نکرده بودیم بابام همیشه پولشو بهم میداد اما پدرشوهرم نه بعد یه سال دیدم آورد ۵۰ تومن داد بهم گفتم این چیه گفت همینطوری دادم خرجش کن داشتم منفجر می شدم آخه ۵۰ تومن گفتم مرسی نیاز ندارم مادرشوهرم عصبی شد گفت ببین توروخدا من گفتم پول یارانه شونو بده به خودشون یه ساله خوردی الان ببین چی میگه بعدم فرداش گفت برید جدا کنید ماهم رفتیم جدا کردیم😆

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2740
من دوماهه جدا کردم نریختن  واسه تو ریختن؟

من تازه امروز جدا کردم وااییی خدا کنه قطع نشه بریزن حساب🤐

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)
من جدا کردم ماه بعدش پدرشوهرم گفت چرا دیگه یارانه ما کم شده۳۰۰تومن کم میریزن😐😂

برا منم مطمنم این ماه نریزن براش مادرشوهرم زنگ میزنه🤐😂

سلام.گلم..چطور جدا کردی؟منم میخوام یارانه امو جدا کنم.از همسرم آخه همسرم بهم پولمو نمیده مراحلشو به ...

باید بری پلیس +۱۰ اونجا بگو یارانمو میخوام جداکنم برات انجام میدن شناسنامتم ببر

منم ده بار گفتم همسرم جدا کنیم دلش نمیاد از مادرش جدا کنه درصورتیکه واس پدرمن قطع و شامل ما نمیشد ا ...

بعضیا میگن اخه مگ چقده بابا منو شوهرم میشه ۶۰۰ خو یکاریش میتونم بکنم ب قول شما پول اسنپم ک میشه یا حداقل اینترنت ماهانم ک نخوام هی ب شوهرم بگم🤪

2706