2733
2739
عنوان

سهم من از ۰۳/۲/۱ شد جدایی🥲 بیایید شات میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 44 پست

شما ک تو رابطه می‌رید انتظار دارید ک حتما طرف بخوادتون برا ازدواج 

خب از اول برید سمت یک آدم ک شرایط مناسب داره 

چون الزام هر رابطه ای به ازدواج رسیدن نیست 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤔 چمدسالتونه؟ 

اصلاً بهش پیام نده که حالت منت کشی نداشته باشی

بذار بگذره یه مدت و صبر کن چی میشه 

منتظر یه حرکت از سمت اون باش

سومین کاربریم هست! 😑 ✌️کاربری دست دونفره، سیم کارت نداریم دیگه 😐
2728

ببین ازدواج با ادم بی شغل و بی پول یه جهنمیه که فکرشم نکنی ن بابات گردن میگیرن ن شوهرت اگه شاغل نباشی خودت

الان نشستی خونه بابات خرجتم بی منت میدن دوروز دیگع باید مدام جواب خانواده پس بدی که هی میپرسن کی عروش میگیره کی فلان میکنه و...

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
پسره پررو خب  وقتی پول نداره بیخود میکنع میاد ی دختر و ۴سال علاف خودظ میکنع تهشم بخاطر غرور خود ...

نه ب نظرم پسره پرو نیست 

پسره شرایطش کاملا از اول مشخص بوده و خانوم میدونسته 

دختری ک میخواد ازدواج کنه باید بره حداقل با کسی ک شرایطش مناسبه 

بعد آقا جلوش و ک نگرفته سال اول شیش ماه اول جدا می‌شد 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
2738

ی روزی همچین بحثی داشتیم و من بهش زمان دادم کارهای مختلفی انجام داد و بارها شکست خورد .این آخریه رو دیگه موندگار شد...الانم نامزدمه  

میخوام بگم اگر میخواست خودش میره پی کاری برای پول دراوردن و شروع میکرد ..بیخیالش..لیاقت و ارزش تو بیشتر از این حرفاس

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
شما ک تو رابطه می‌رید انتظار دارید ک حتما طرف بخوادتون برا ازدواج  خب از اول برید سمت یک آدم ک ...

خب این محبورش نمرده که پسره باهاش ازدواج کنه ولی وقتی تو رابطه ای و پسره اینطور شرایطی داره نه خودش میگیره نه میذاره یکی دیگه بگیره:/

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

خب اونم راست میگه چه توقعی داری از پسر دانشجویی که پدر پولدار هم نداره.

شما هم مقصر نیستی وارد رابطه شدی به قصد ازدواج که ۴ سال طول کشیده و هنوز تکلیفت مشخص نیس. 

یادش بخیر زمان ما هم رابطه ها طولانی میشد تا طرف درسش رو تموم کنه ، بره سربازی و توی اون جمعیت جویای کار دهه شصت بره سرکار . منم ۴ سال طول کشید . دوستم که ۷ سال. البته رکورد دست دختر خالم بود که ۹ سال شد 😬

۲۵ سالم کم نیس تا الان میتپنس بره سر یه کاری هم درس بخونه هم کار کنه خب، البته اگه واقعا میخواس

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
ی روزی همچین بحثی داشتیم و من بهش زمان دادم کارهای مختلفی انجام داد و بارها شکست خورد .این آخریه رو ...

الان کار داره ولی باب دل خانوادم نیست 

البته اونم هیجوقت جلو نیومد ببینم مزه دهن خانوادم چیه 

رشته خودش خیلی بهتره مهتدسیه 

گفت هر موقع درسم تموم شد با رشته خودم رفتم سرکار اون موقع میام جلو

الان ترم اخره

2706