2737
2734
عنوان

کسی تاییدیه تحصیلی انجام داده؟خواهش میکنم تا فرصت داره بیایید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 40 پست

اول هزینش رو میریزی بعد نمراتت میاد اگه مورد تایید باشه تایید میکنی و کد رهگیری میگیری بعد از امتحانا که نمرات تغییر کرد دوباره باید تایید کنی

کاربری دست دونفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنید ؟ چون نوشته بود دوازدهمیا هم باید انجام بدن😐

نمیدونم آخه چی رو باید تایید کنن؟

مثلا من فارغ‌التحصیلم رفتم نمرات نهاییم و ترمیمم رو تایید کردم شما از مدیر و معاون پیام بدین بپرسید

باید انجام بدن همه  تو سایت سنجش  پس مدرسه شما چیزی اعلام نمیکنه ؟!😐

نه چون کنکور ربطی به آموزش پرورش نداره برای سازمان سنجش حساب میشه

میشه برای اینکه به خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی🥺🤍
2742
اول هزینش رو میریزی بعد نمراتت میاد اگه مورد تایید باشه تایید میکنی و کد رهگیری میگیری بعد از امتحان ...

آها امروز خداکنه کافینت باز باشه برم

برای دوازدهمیا هم همینطور ؟ آخه هیچکدوم از همملاسیام نمی‌دونن چیه منم میترسم خودم انجام بدم باید برم ...

برای همه است باید ۵۰ تومن پول بدی تو سایت ثبت کنی اطلاعاتت چه پشت کنکور و چه دوازدهمی

2740

برای فارغ التخصیلاس نه دوازدهمی

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
نمیدونم آخه چی رو باید تایید کنن؟ مثلا من فارغ‌التحصیلم رفتم نمرات نهاییم و ترمیمم رو تایید کردم شم ...

مدیر و معاون نمیدونن خیلیا خبر ندارن و تعجب کردن بهشون گفتم ولی از این سایت دیدم کسی گفته بود سریع رفتم کانالی که مشاور کنکوره نوشته بود همه باید انجام بدن حتی دوازدهمیا

نمیدونم آخه چی رو باید تایید کنن؟ مثلا من فارغ‌التحصیلم رفتم نمرات نهاییم و ترمیمم رو تایید کردم شم ...

مدیر و معاون نمیدونن خیلیا خبر ندارن و تعجب کردن بهشون گفتم ولی از این سایت دیدم کسی گفته بود سریع رفتم کانالی که م.شاور کن.کوره نوشته بود همه باید انجام بدن حتی دوازدهمیا

2706