2733
2739

برای من هیچ کدوم ولی حس میکنم مدرسه یکم بهتر بود فضاش ساده تر و صمیمی تر بود

یا مثلا کمتر خسته میشدیم ولی دانشگاه حداقلش ۷ ۸ ساعت بیرون از خونه ای بین کلاسا ممکنع چقدر فاصله بیفته و ادمو کلافه میکنع مخصوصا اگه تنها باشی 

جدا از اون اصلا اعتماد به نفس اینو ندارم که وارد بازار کار بشم دلم میخواد بشینم خونه

همیشه از مدرسع فراری بودم فکر نمیکردم یه روز دلم تنگ بشه😢😢

دانشگاه بیشتر دوست دارم

ولی مدرسه هم قشنگ بود الان بیشتر چشم تو هم‌چشمی تو دانشگاه 

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه و طرف ماشین بیاره بهمون بده🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دانشگاه واقعااااا چرته 

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  

دوران دبیرستان بهترین دوران عمرم بود 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق فیلم _موسیقی_طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم     آی دی من توی  سایر پلتفرم ها : salehioriginal 
همیشه فکر میکردم دانشگاه بهتر از مدرسس و منتظر بودم زود برم دانشگاه ولی دیدم خیلی مزخرفه 

دانشگاه های ایران مزخرف ترین جای هست که میشه من پیرا پزشکی میخونم نصف دروسم تو ازمایشگاه هست اونجام  مزخرف و چرت تر و بی امکانات تر

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
2740
قطعا دانشگاه ای کاش میشد با یه پاکن مدرسه رو پاک کنم حالم از مدرسه به هم می‌خورد 

دانشجو شدی یا نه

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

من دوره هنرستان عاااااااااااااااالی بود 

ولی دانشگاه دوست ندارم 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
چرا؟ توام دوران دانشگاه تنها بودی ؟؟

هم خجالتی هستم هم با همکلاسی هام دوست نیستم هم درسام سخته هم محیط دانشگاه زیاد دلباز نیست 

همین 

تو چی 

2706