2733
2734

من با یه آدمی وارد رابطه شدم . یک و نیم سال . نه درس میخوند نه کار می‌کرد. سرباز شده بود دو ماهی بود . به شدت شکاک بود گوشیم رو چک می‌کرد یه کاری کرد از خودم متنفر شدم حس میکردم من دارم کار اشتباهی میکنم خودم خبر ندارم . اتفاقی که نباید هم افتاده بود بینمون . باهاش کات کردم الان هم عذاب وجدان دارم هم ار خودم متنفرم . کسی میتونه کمک کنه؟ توهین نکنین خودم به اندازه کافی حالم بده و پشیمونم و عذاب وجدان دارم و حس میکنم ازم سو استفاده شده . چقدر طول میکشه فراموشش کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

سلام عزیزم 

ببین این کاری که تو باهاش کردی اون رو شکاک کرده 

فکر کرده با کسایه دیگه هستی و با اونا هم همینکارو میکنی 

نباید به مردا اعتماد کنی 

کار درستی کردی ولش کردی 

ولی آیندت چی دیگه نمیتونی ازدواج کنی؟

کار خوبی کردی

نمیدونم ولی من شنیدم ۳برابر زمانی که با یه فرد بودین طول میکشه تا کمرنگ شه تو ذهنتون

مثلا من الان سه سال درارتباط بودم سه سال از جداییمون میگذره هنوز کمرنگ نشده تو ذهنم

۵،۶سال دیگه راحت زمان میخاد😑

سو استفاده که نه ، چون اگه کاری کردی باهاش منظورم رابطه و اینا ، تصمیم خودت بوده ، سو استفاده یعنی بر خلاف میلت باشه ، فقط ادم اشتباهی انتخاب کردی و بهترین کار و کردی که این رابطه رو تموم کردی ، ادمایی مثل این پسر ، یه اخلاقی دارن که طوری رفتار میکنن تو ب خودت ، دیدگاهت ، نظرت ، فکرت ، همه چیت شک کنی ، بعدم ادمی که نه کار میکنه نه درس میخونه به چه درد میخوره اخه ، شک نکن بهترین کارو کردی ، اگه زنگ زد پیام داد ، به هیچ عنوان جوابشو نده 

دختری از آهار🦚
2706