2737
2739
عنوان

تو رو خدا تا یه بچه کوچیک می بینید بهش شکلات ندید

| مشاهده متن کامل بحث + 1460 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا حس منه، مثل جاریم دقیقا نیم ساعت مونده به غذا شیرینی دست بچه میده میگه تا غذا حاضر میشه اینو بخوره. بعدم بچه کلا هیچی نمیخوره. هر جا هم میریم کیفش پر از شیرینی و شکلاته. 

آره واقعا.خواهر من وقتی ۲سالش بود پسر همسایمون همش بهش آدامس میداد آخرش کارش به بیمارستان کشید. کاش ...

آخی .. چرا بیمارستان

درآغوشم بگیر و نجاتم بده، قاتلی به دنبال من است گاه ب گاه در آینه می بینمش 
2728
دقیقا حس منه، مثل جاریم دقیقا نیم ساعت مونده به غذا شیرینی دست بچه میده میگه تا غذا حاضر میشه اینو ب ...

نیم ساعت مونده به غذا خوب بگو یه میوه بده...تجربه نداره

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز

تقیصیر منه که شکلتتی که میتونم باهاش حرف بزنم و بخورمش و باهاش رابطه عاطفی داشته باشم میدم بچه شما 🦦 

بیتربیتا 

اصلا لبخندم نمیزنم بهشون دیگه 

خدافظ

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
2740

پسته و گردو بدیم خوبه؟جدی میگما

آخه من تو کیفمه میترسم بدم ب بچه 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
پسته و گردو بدیم خوبه؟جدی میگما آخه من تو کیفمه میترسم بدم ب بچه 

عزیز مهربون می گم قبلش اگه از مادرش بپرسید اون بدن بچشو بهتر می شناسه..اگه مشکلی نبود بدید

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
از نظر من اره..ولی کلا از مادرش باید پرسید

اره همیشه میپرسم

مثلا یبار میخاستم پفک بدم اول ب مامانه گفتم عیب ندارع ؟ 

یا یبار میخاستم قره قوروت بدم باز پرسیدم

خلاصه همیشه میپرسم اوناهم همیشه می‌گن عیب ندارع بده😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
نیم ساعت مونده به غذا خوب بگو یه میوه بده...تجربه نداره

بهش چند باری گفتم، نمیدونم چرا متوجه نمیشه. بچه خودشم همین کار میکنه بعد سر سفره دعواش میکنه چرا غذا نمیخوری. 

در مورد بچه ش هم گفتم که بچه به این کم غذایی هم یه دونه شکلات هم میتونه اشتهاش رو کامل بگیره. 

2706