2737
2734
عنوان

تو رو خدا تا یه بچه کوچیک می بینید بهش شکلات ندید

| مشاهده متن کامل بحث + 1468 بازدید | 75 پست
دقیقا حس منه، مثل جاریم دقیقا نیم ساعت مونده به غذا شیرینی دست بچه میده میگه تا غذا حاضر میشه اینو ب ...

خخ کاش جاری من میشد😂😂😂

شوخی#  

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
پسته و گردو بدیم خوبه؟جدی میگما آخه من تو کیفمه میترسم بدم ب بچه 

نههههه به بچه ها خوراکی ندیدن عادت میکنن از دست غریبه ها خوراکی بگیرن 

ممکنه زمینه ساز خطر درآینده بشه خدا نکرده

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا من ک اگر خودم باشم میگم ممنون بچه هام شوکولات نمیخورن، این چ محبتیه آخه من هیچ وقت نمی‌خرم براشون هم دندوناشون خراب میشه هم ضررای دیگه داره حالا ی غریبه بیاد محبت کنه شکلات بده

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
2742
نههههه به بچه ها خوراکی ندیدن عادت میکنن از دست غریبه ها خوراکی بگیرن  ممکنه زمینه ساز خطر درآ ...

اخی اینم هست 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
حالا چرا ایتقدر دل سخت؟

منم همینجورم😂

حتی بچه های فامیلم یبار بغل نکردم نه نگاهشون کردم

(مردوک) او را بدون جنگ و نبرد به درون شواَنّهَ (=بابل) وارد کرد. او شهرش، بابل را از سختی رهانید. او (=مردوک) نبونئید، شاهی را که از او نمی‌هراسید، در دستش (=دست کورش) نهاد.همۀ مردم تین تیر (=بابل)، تمامی سرزمین‌های سومر و اَکَد، بزرگان و فرمانداران در برابرش کرنش کردند (و) بر پاهایش بوسه زدند، از پادشاهی او شادمان گشتند (و) چهره‌هایشان درخشان شد.مردوک سروری که با یاری‌اش به مردگان زندگی‌بخشید (و) آن که همه را از سختی و دشواری رهانید، آنان او را به شادی ستایش کردند و نامش را ستودند.منم کوروش،شاه جهان، شاه بزرگ، شاه نیرومند، شاه بابل، شاه سومر و اَکَد، شاه چهار گوشۀ جهان.پسر کمبوجیه، شاه بزرگ، شاه شهر انشان، نوۀ کورش، شاه بزرگ، شا[ه شهر] انشان، از نسل چیش پیش، شاه بزرگ، شاه شهر انشان.
2738
اقا هر جا می ریم...اتوبوس...مسجد...هرجا می بینن یه شکلات می دن

چقدر بد که قبلش اجازه نمیگیرن🤦🏻‍♀️

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
به خدا... یه دفعه بچم خورد بدنش دونه زد رفتیم دگزا زدیم تا متوقف شد...یه دفعه دیگه هم شکلات دادن بچ ...

واییییییی خدا رحم کرده

منم انقدر که به بچم شکلات میدن خودشم که عاشق شکلات دندوناش داغون شده

اخ...آخه ادامس به بچه دو ساله

خیلی ها فکر میکنن دارن خوبی میکنن و نمیدونن با این کارشون چه ضرری به اون بچه و خانواده میزنن. بچه خواهرمم حساسیت شدید داره هر کی میخواست بهش شکلات بده سریع میگفتیم حساسیت داره ولی بچه گریه میکرد الان دیگه خودش یاد گرفته به همه میگه حساسیت دارم نمیخوره

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه

ی بار تو مجتمع پزشکی رفته بودم نوبت سزارین بگیرم با شوهرم و دخترم تو آسانسور ، فکر کن زن پابه ماه چه قیافه و تیپی داره ، ۲ زن جلف و مشنگ جلو شوهرم دلبری میکردن و شکلات دادن به دخترم نمیگرفت ازشون منم گفتم اهل شرینی نیست بل عشوه خرکی گفت از این به بعد لواشک میزارم کیفم منم گفتم اتفاقا طلا هم بزاری کیفت نمیگیره چون میدونه از غریبه خوراکی نگیره 😁 ضایع شد 

خاک تو سر جلو منو دخترم واسه شوهرم دلبری میکرد با دخترم حرف میزد نگاه شوهرم میکرد

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
2706