2737
2739
عنوان

بیایید بگید 03/02/01 چطوری گذروندی تا اینجا بمونه یادگار 🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 136 پست

دارم مثل چی درس میخونم 😂 همون شنبه ای گذاشتمش 

که کارهامو میخواستم شروع کنم

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیدار شدم درس خوندم ناهار خوردم دارم استراحت میکنم عصر باید برم دانشگاه.وقتی برگردمم باید استراحت کنم درس بخونم شام بخورم و بخوابم 

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
2742

بیدار شدم 

خونه رو مرتب کردم

ناشتا آب خوردم و بعد صبحانه.

پادکست و سخنرانی گوش دادم

نماز خوندم

بعد میرم سراغ کتاب

فقط نشد سحرخیز باشم 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

خواب بودم تا ساعت دوازده بعدم پاشدم غذامو گرم کردم دارم ناهار میخورم بعدم باید تمیز کاری کنم خونه رو 

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 
دارم مثل چی درس میخونم 😂 همون شنبه ای گذاشتمش  که کارهامو میخواستم شروع کنم

ع برگامممم منم برم شروع کنم 🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا به هرکس اون چیزی رو ببخش که براش مثل یه معجزه می مونه ..🤍
2740
ع برگامممم منم برم شروع کنم 🤣🤣🤣🤣🤣

افرین 

به ف.ال نیک بگیرش😅😅

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

بخودم رسیدم.صبحونه پسرم دادم.خونه رو جاروکشیدم.نهارپختم.باپسرم میخام کمی تمرین و نقاشی و ریاضی و حروف الفبا کارکنم.هنوزنمیره پیش دبستان.منتظرم چای ترشم خنک شه بخورم.اهان...گلهامم غبارپاشی کردم و ب فنچهام رسیدم دون دادم.

برای من زیاد خوب نبود،دیشب باغ دایی مامانم اینا بودیم خالم دعوتمون کرد،دیشب همش اخمام توهم بود اعصاب نداشتم،امروزم از خواب بیدار شدم گوش سمت راستم کیپ شده،گوش چپم یه مدته کیپ شده😟😟😟

2706