2733
2739
عنوان

بیایید بگید 03/02/01 چطوری گذروندی تا اینجا بمونه یادگار 🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 136 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبح دخترمو بردم مدرسه از اونور رفتم پارک بانوان یه ساعت پیاده روی کردم اومدم یه دوش گرفتم الانم نشستم تو نی نی سایتم دارم کامنت مینویسم

وزن شروع ۶۹/۲۰۰ 💚💚وزن-هدف ۵۸💙💙تاریخ شروع رژیم ۱۶/۰۲/۰۳
منم عین تو بودم 

اصلا نمی‌دونم چرا احساس می‌کردم خیلی انرژی منفی زیاده حالم اصلاً خوب نبود بعدشم که یهو از ظهر یه سری اتفاقا افتاد که خیلی منو درگیر کرد خیلی عصبانی و ناراحتم کرد حالا مثلاً خوب نبود امیدوارم که امشب که می‌خوابیم بیدار می‌شیم فردا روز خیلی خوبی برای جفتمون باشه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2728

لایک کن شب بیام برات بگم

آخه تازه سرصبحه خبری نیس😂

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

من هم پارسالم گوه بود هم امسال.پارسال دقیقا اواخر فروردین اوایل اردیبهشت فهمیدم حامله ام و سقط شد و نموند آخر اسفندم دوباره حامله شدم و سقط شد امسالم دقیقا یکی دورزه آزمایش اومده و متاسفانه متوجه شدمhpv گرفتم.سالی که نکوست ازبهارش پیداست.من موندم و آینده نامعلومی که نمیدونم توش بچه ای هست یا نه سلامتی هست یا نه خودم اصلا هستم یانه...من خیلی وقته مردم فقط نفس میکشم.

2740

منم صبح ورزش کردم و دوش گرفتم 

بعدم بساط یه صبحانه ی خوب رو اوکی کردم و عود روشن کردم مدیتیشن کردم. 

اهدافم رو نوشتم و هدف گزاری کردم 

یه اسپرسو خوردم و پنج تا لغت زبان حفظ کردم . 

رفتم محل کارم و لوازم مورد نظرم رو برداشتم  

الانم میخوام برم خیاطی میخوام  لباس بدوزم باید پرو کنم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
متاسفانه افتضاح از دیروز بعد از ظهر اصلاً حال روحی خوبی ندارم یه اتفاقی افتاده که من تقریباً میشه گف ...

الهی عزیزم امیدوارم اون اتفاق به خوبی پیش بره و دلت شاد بشه 😘

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
تنهایی و گره تو ازدواجم 

چند سالته ؟

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2706