2737
2739

سلام دوستان عزیز واقعا کی میخواید این مزخرفات رو بزارید کنار باور کنید مطالب منفی خیانت وهزار جور کوفت وزهرمار که تاپیک میزنید روان خیلیا رو که ارامش دارن میریزه بهم انرژی منفی داره همه روشکاک میکنه حتی اگر توپرقو باشن چرا تمونش نمیکنید هیچکس قرار نیست تجارب اشتباه شما، انتخاب غلط شما وراه ناموفق شمارو ادامه بده به جای اینکه تاپیک میزنی ازدواج نکنید فلان وبیسار یادبگیر از خوش خوشانتم بگی بعنوا یه خانم متاهل وتازه عروس بهتون میگم که مجردای عزیز بهترین انتخاب درست رو انجام بدید انتخاب درست انتحاب درست وانتخاب درست که از زندگی لذت ببرید برای هزارمین بار میگم انتخاب درست با انتخاب درست تازهمیفهمید چقدرررررر زندگی شیرین حتی بحثو سختیاش حتی وقهرو اشتیاش همش شیرین فقط اکر ادم درستی انتخاب کنی ببین هزاربار میگم انتخاب درست ادم حمایتگر ادم بادرک ادم مشوق ادمی که هم باهات بچه شه هم رفیق وهمدم روزای بشه که خودتم خودتو. نمیتونی تحمل کنی امیدوارم بهترین ادم بیاد به زندگیتون تا مزه قشنگ دوست داشته شدن وزندگی روبچشید😍❤به اثرات وافکار وحرفای متاهلایی که انتخاب اشتباه داشتن توجه نکنید شما قرار نیست اونا باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انتخاب درستی وجود نداره 

سختی تو همه زندگیا هست

ضمنا اون خانوما برای دردودل میان کسی که روحیه اش لطیفه میتونه نیاد تو این تاپیکا

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 

بعضیا میان دردودل میکنن ،من یکی دوباراینجا دردودل کردم اروم شدم خیلی و بقیه هم باخوندنش براشون تجربه شده اشتباهای مارو نکنن چشماشونو باز کنن از اول درست رفتارکنن

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
جنبه منفی که داره ولی به نظرم خانم ها رو هوشیارتر میکنه

بببن عزیزم من هیچکدوم ازاین خرفا  روقبول ندارم هیچکدووووووم اگر انتخابت درست باشه ختی اگه مشکلی هم باشه جرلتشو داری روشو داری بشینی با شوهرت صحبت کنی مشکلتو بگی اگر طرف درست انتخاب. بشه ذاتش درست باشه احتیاجی به هوشیاری خانمش نیست چون ازش مطمئن 

اول اینکه خوب بذار درد و دل کنه شما نرو تو اون تایپک شاید کسی رو ندارن درثانی ادمها عوض میشن شاید بهترین انتخاب از نظر خودت کردی ولی یهو وسط راه طرف عوض شد و هیچ کس نمیشه شناخت پس یه جوری طعنه نزنید که انتخابشون اشتباه بوده چون زندگی بالا و پایین داره من خودم مجردم این تایپک ها رو میخونم نظرمم درباره ازدواج عوض نشده

بببن عزیزم من هیچکدوم ازاین خرفا  روقبول ندارم هیچکدووووووم اگر انتخابت درست باشه ختی اگه مشکلی ...

عزیزم بنظرم هیچ کس ازدواج درست رو تضمین نمیکنه حتی مشاوره و این چیزا زوج دکتر و تحصیل کرده و به قولی همه چی تموم دیدم خیانت کرده آقاهه

تازه عروسی ذوق داری میفهمم اما دلیل نمیشه موضوع تاپیکای سایتو تو. انتخاب کنی هرکی هرچی دوس داره میزن ...

داره میشه یکسال پس اونقدارم تازه نیست ضمنن مث شما زیاددیدم این مدلی صحبت کردن و با یکی ازاشناهامون صحبت کردم رواشناس هستش  و گفتش کسی که به بقیه میگه اول راهی وفلان وبهمان قطعا تو زندگی خودش کمبود درک ازجاتب اطرافیانشداره واسه همینبا ابرازش میخاد خودشو خالیکنه زندگی بالا پایین خوشی گریه بحث خنده داره یکی. مثل شماهمیشه بعرمنفی میبیه یکی مثل من وامثال من واقعیتش رو میگیم

2706