2733
2739

۱۹ سالمه نزدیک به ۵ ماه هست که عروسی کردیم 

مادرشوهرم خودش شب عروسیش باردار شده و تو خانواده شوهرم همه اول زندگی همون اول کار خودشونو میکنن فرداش یه ماه دیگ خبرش میاد که فلانی بارداره

ظرف هر چند سالش که میخواد باشه باید بچرو اول زندگی بیاره

منم اینطور آدمی نیستم با همسرم حرف زدم یه چند وقت بگذره چون میگم بچه که بیاد تا آخر عمرم هست پس یکم آدم از ۲ تاییش لذت ببره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم این تفکرات قدیمیه 

این نظر خودمه شایدم اشتباه باشه

خلاصه فردای عروسی مادرشوهرم گفت کاری کردین 😶 از خجالت آب شدم

گفتم ن گفت دست ب کار بشبن دیگ

از اون روز هر هفته می‌پرسه خبری هست؟

منم با خنده میگم ن 

2740
یه دفعه نشست باهام جدی صحبت کرد بچه بیار ستون زندگیته ریشته کسی نمیتونه بیرونت بندازه باهات بد حرف ب ...

ریشه زندگی اگه سست باشه، بچه نمیتونه سفت کنه

ببخشید ولی حرف مفت زده

درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد فن هوتن می باشم❤
به نظرم این تفکرات قدیمیه  این نظر خودمه شایدم اشتباه باشه خلاصه فردای عروسی مادرشوهرم گفت کا ...

هی جواب میدی اونم هی میپرسه سرتو مینداختی پایین که بفهمه ناراحت میشی بعدم به شوهرت بگو درست نیست این حرفا و به وقتش نوه دارم میشه

ببین ب حرف کسی گوش نده هرکسی تو زندگیش ی اهدافی داره هرکسی برای خودش عقل داره یکی بچه میخاد یکی  فعلا نمیخاد سنت ک زیاد نیس تازه اول جوانیته منم همسنتم ولی ببین هروقت خودت و شوهرت خاستین بچه بیار مادرشوهر و مادر و پدر و اینا برا دل خودشون میگن مگه اینا بعدا میان کمکت ؟نه پس اول زندگیتو بکن هروقت خاستی بچه بیار 

منم اول خیلیی بچه  دوس داشتم اما وقتی باردار شدم حقیقتا دیدم ن من ن شوهرم شعور بچه دار شدن نداریم نمیتونیم از پسش بر بیایم خودش سفط شد حالام گفتیم تا ۲سال بچه نیاریم زندگی کنیم جوونی فقط یباره 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706