2733
2734
عنوان

اسم بچه کدوم

153 بازدید | 14 پست

همسرم برا اسم دختر پیشنهاد ثنا، افرا، یسنا داده منم برا پسر اسم آریا، امیر علی 

کدوما بهترن 

اسم خودمونم آوا و علیرضاست

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

یسنا و امیرعلی 

حداقل اسم‌های جدید بزارید دیگه اینا خیلی تکراری و پر تکرارن

تو شدی دلیل ، شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم...(𝑀)❤️💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یسنا و ثنا و امیرعلی قدیمین 

اسم خودتون به نسبت سنتون شیک و خوبه اسم بچه رو هم خوب انتخاب کنید

آریا و افرا بین اینا خوب بودند

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2740
اسمای قشنگی هستن اما اسم پسر اگه اولش علی باشه یا آخرش رضا که آهنگش با اسم همسرت یکی باشه بهتر نیست؟ ...

خب مثلا چی

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

افرا و اریا

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

منم بین اینا افرا و آریا رو می پسندم 

ولی شما سرچ بزن انقدر اسمای قشنگ هست مواردی رو که می پسندی بنویس باز دوباره با همسرت همفکری کنید از اون لیست چندتاشو انتخاب کنید تا به نتیجه برسید 

ولی کلا اسم سلیقه ایه شما دوست داری محکم بذار به حرف کسی هم توجه نکن

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2706