2737
2739

یارانه منو ندادن نمیدونم چرا

یکی دو هفته پیش ۲۵ میلیون پول اومد به حسابم شوهرم میگه شاید به خاطر همینه ک این ماهو نریختن واست🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره برای ما اومد نصفشو خرجم کردیم😂💔

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

دادن الان در سواحل نیلگون خلیج فارس دارم با یارانه گشت میزنم ترسیدم برم خارج بعنوان نخبه هسته ای دستگیرم کنن😁

بخاط ۲۵ تومن بعیده شاید دیرتر بدن از این بی نظمی ها هست گاهی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
خوشبحالتون مال مارو ک پیچوندن😑

😂😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
دادن الان در سواحل نیلگون خلیج فارس دارم با یارانه گشت میزنم ترسیدم برم خارج بعنوان نخبه هسته ای دست ...

😂😂 خوش بگذره عزیزم

نمیدونم اخه فروردین تموم شد دیگه فکر نکنم این ماهو دیگه واریز کنن

😂😂 خوش بگذره عزیزم نمیدونم اخه فروردین تموم شد دیگه فکر نکنم این ماهو دیگه واریز کنن

چی بگم والله 

مطمئن هستید شاید پیام نیومده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم