2733
2739
عنوان

ناپدری داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 32 پست
راحت باشم. من نمیدونم اصلا میخوام چیکار کنم فقط خونه خیلی سختمه خواستگار هم ندارم لااقل ازدواج کنم ف ...

از سر فرار از خونه تن به ازدواج ندیا که اخرش طلاقه خیلیا برای فرار از بحران از خونشون و مشکلاتش ازدواج کردن به غلط کردن افتادن اگر شرایط دانشگاه رفتن داشتی میتونستی شهر دیگه قبول بشی و  بری که از خونه دور باشی بهتر هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بمیرم الهی

من زن بابا دارم درکت میکنم 🫠

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2738
چجوری زندگی میکنی

به سختی 😂 حالا باز مال تو خوبه نه ماه یه بار نمیزاد لااقل 😶😐 این زن بابای احمق من تا الان سه تا دختر زاییده با فاصله یه سال 

تازه تو فکره یه دو قلو پسرم اضافه کنه 😶😐😂

حالا من مامانمم هست ، با حقوق مامانم زندگی میکنیم ، خیلی زورم میاد .. 

منم همسن تو ام 

منم پیام نور میرم ، کامپیوتر میخونم

منم تجربی بودم و عاشق پزشکی 

منم معدلم بالا بود ولی همزمان با کنکور این زنیکه ی خراب وارد زندگیم شد 

گند زد ب همهههه چی

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
هزینه کتابا بشدت بالاست معدلی شده 

با لب تاب یا گوشیم میشه خوند 

منم قصد ندارم کتاب بخرم 

2706