2737
2739
عنوان

ی توصیه کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 27 پست
کار کن، پول در بیار، برای خودت یه دیوار بخر و بهش تکیه کن، تا به هرکسی تکیه نکنی

مستقل بودن حتی از نوشتن و گفتنش هم چکید مچکرم

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
بهترین و مهم ترین روز زندگیت بکنش:)  همونجا ک خدا میگه  از تو یک قدم باقی قدم ها با من:)

تلاشمو میکنم 

لطفا برام دعا کنید 🙏

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن💚💚

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق فیلم _موسیقی_طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم     آی دی من توی  سایر پلتفرم ها : salehioriginal 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تلاشمو میکنم  لطفا برام دعا کنید 🙏 خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن💚 ...

محتاجیم 

برو ک دستتو گرفته تا اخر مسیر 

ایشالا خوش خبر باشی

ممنونم 🙏 شاید اگه اون اتفاقه امروز بیفته خوشحالیم موقتی نباشه 😊 و اگرم که نه من کسی رو ندا ...

خب پس امیدوارم که اتفاق بیفته اگه به صلاحه 

اشکالی نداره خیلیا کسی رو ندارن که صحبت کنن باهاش 

امضا گویای اینه که شجریان پسندی ... دوسه تا از آهنگ های شجریانو بزن باهاش گریه کن تا اون حس درونیت بیاد بیرون 

البته که امیدوارم به این مرحله نکشه اصلا

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
ب روی جفت چشمام:) 

عزیزم ...🤍 چه اسم خوبی داری حنا در شهر 😅😅

اسمت حنانه اس یا حنا؟!

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
2740
محتاجیم  برو ک دستتو گرفته تا اخر مسیر  ایشالا خوش خبر باشی

مرسی 😊🙏💚

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق فیلم _موسیقی_طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم     آی دی من توی  سایر پلتفرم ها : salehioriginal 
عزیزم ...🤍 چه اسم خوبی داری حنا در شهر 😅😅 اسمت حنانه اس یا حنا؟!

اسمم رضوانس:) 

فلبداحه اومد تو ذهنم اون لحظه

نظر لطف و محبتتونه🤍💋

خب پس امیدوارم که اتفاق بیفته اگه به صلاحه  اشکالی نداره خیلیا کسی رو ندارن که صحبت کنن باه ...

انشالله 

آه بله😅  میتونم با شجریان عزیز گریه کنم 😅

به هر حال ممنونم ازتون 😊💚

انشالله  آه بله😅  میتونم با شجریان عزیز گریه کنم 😅 به هر حال ممنونم ازتون 😊💚

خواهش میکنم ✨️

اسمم رضوانس:)  فلبداحه اومد تو ذهنم اون لحظه نظر لطف و محبتتونه🤍💋

عه چه اسم جالبی عزیزم 

یکی از معلمای ماام اسمش همین بود 

درکل اسم جالبی شده😁✨️