2733
2739
عنوان

حرفایی که بعد دعوای دیشب همسرم بهم گفت لطفا بگید چقد قهر کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1605 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ریششو دیشب پیدا کردم  این یکم زبون دراورده بود جلو یسریا حرف میزد  مثلا خواهرم داداشش زن ...

چ اشتباه بزرگی کردی ک تو جمع مطرح کردی 

نباید تو جمع بیارید اصلا خودتون کوچیک میکنید

روتون تو روی هم باز میشه

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
ریششو دیشب پیدا کردم  این یکم زبون دراورده بود جلو یسریا حرف میزد  مثلا خواهرم داداشش زن ...

ببین اصل زندگی مشترک همینه دعوا تو خلوت خوشی جلوی بقیه به نظرم بد کاری کردی باید وقتی اومدین خونه دعواش میکردی

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
من خانم نیستم راهش قهر کردن نیست راهش حرف زدنه در آرامشه.  متاسفانه شوهرت به درک این نرسی ...

حرف زدم هزاربار 

مثلا میگم با من شوخی فیزیکی نکن که میکنه و هی محکم میزنه رو بازوم تا جایی که بدنم کبود میشه مثلا شوخیه 

یا میگم ایراد منو جلو بقیه نگو خلوت هست 

یا زنگ میزنم جلو فلانی اینجوری با بی احترامی حرف نزن میزنه 

خیلی خوب بود که یلی عوض شده 

من دیگه جز قهر راهی ندارم

2740
الان این چیه وسط تاپیک من؟ کلاس میای؟ به من چه که ارومه یا گریه کرده

😂😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
چ اشتباه بزرگی کردی ک تو جمع مطرح کردی  نباید تو جمع بیارید اصلا خودتون کوچیک میکنید روتون تو ...

اون هی گفته چند ماهه 

کن میگم نگو نگو نگوووو 

تا دیروز که بریدم 

چون جلو خواهرم گفت بیخیالی شلی جدی نمیگیری و... من هی اشاره دادم بسه باز گفت 

منم نیم ساعت بعدش شوخی که کرد گفتم شوخیای چرتتو تموم کن

الان این چیه وسط تاپیک من؟ کلاس میای؟ به من چه که ارومه یا گریه کرده

فکر میکنم میگه از ترفند گریه کردن استفاده کن😂😂😂😂

حرف زدم هزاربار  مثلا میگم با من شوخی فیزیکی نکن که میکنه و هی محکم میزنه رو بازوم تا جایی که ...

من موافق قهر نیستم اگر حرف زدی درست نشده باید نفر سوم باهاش حرف بزنه اون نفر سوم میتونه روانشناس باشه . قهر از نظر من با توجه به روحیه شوهرت اوضاع رو بدتر میکنه اونو میبره به سمت تلافی 

ببین اصل زندگی مشترک همینه دعوا تو خلوت خوشی جلوی بقیه به نظرم بد کاری کردی باید وقتی اومدین خونه دع ...

چقد اخه؟ بخدا هر چی گفتم تکرار کرد 

خیلی خوب بود اصلا یه آدم دیگه شده 

واقعا بنظرم رویایی بود خیلی ید شده

موافقم باهات  خب چه مدل قهری کنم؟  سلام و خدافظی نکنم؟ صبحانه اماده کنم؟ یا نهار و شام؟

ناهار و شامو درست کن اما هرچیزی که خودت دوست داری، منتظرش نمون. بشین غذاتو بخور. سلام و خداحافظ که قطعا نه نکن بهش... به خودت برس. خودتو سر زنده و خوشحال نشون بده و به کل نادیده بگیرش و باهاش صحبت نکن. اصلا انگار وجود نداره. صبحونه هم که اگه خودت صبح بیدار نمیشی نه نمیخواد درست کنی. هیچ چیزی مردا رو به اندازه وقتی نادیده میگیریشون عصبانی نمیکنه. از دیدن غمت هم خوشحال میشن و احساس قدرت بهشون دست میده. به خونه زندگیت هم برس. میگم که... مراقب خودتو سلامت روانت باش و اصلا بروز نده چه حسی داری. اینا واسه تنبیه کردنشه..‌. من فقط تا حد عصبانی کردن بلدم =)))) با یه فاصله کلامی برای چند روز، بهش فرصت میدی که دلش برات تنگ شه و به کارایی که کرده فکر کنه. توی این مسیر، نذار خودت پژمرده شی. 

2706