2733
2734
عنوان

حرفایی که بعد دعوای دیشب همسرم بهم گفت لطفا بگید چقد قهر کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1610 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اتفاقا زدی تو هدف  قبلا این بودم خودشو جر میداد تو نازاحتی الان برعکس شدم اونم خراب شده  ...

برای اینکه بفهمه دوباره مثل قبلت شدی باید به خودت اهمیت بدی و اونو نادیده بگیری. مثلا من، با دوستام بیرون میرفتم. موزیک میذاشتم میرقصیدم و آنلاین ورزش میکردم. از خوش گذرونیام استوری میذاشتم. حالا شما توی خونه موزیک بذار. به خودت برس. غذا مثلا میخوای بخوری برای خودت دیزاینش کن نمی‌دونم..‌ اگه مجرد بودی و حالت خوب بود چیکار میکردی؟ همون کارا رو بکن دیگه.... مثلا من لاک میزنم. موهامو کوتاه میکنم و رنگ میکنم... یه جوری که انگار میخوام برای خودم بمیرم! دوربین میاوردم توی خونه بک گراند درست میکردم از خودم عکاسی میکردم. اونم هی میدید هی غصه میخورد😂😂

باشه حتما  ممنون  اره الان این حالت تو زندگی ما لازمه  اگه اومد سلام داد با سر جوا ...

بنظرم قبول کن وقتی میادمعذرت خواهی یعنی قبول داره اشتباه کرده بعدسرفرصت مناسب باارامش بحث وبکشون وبگوناراحتم ازرفتارت ودیگه تکرارنکن

گاهی انسانم آرزوست
هم قاشق پرت کردی هم قهر کنی؟ من سمت شوهرم قاشق پرت کنم حکمم اعدامه😑

منم اوندفعه غذادرست کردم خوردتشکرکردمنم داشتم فیلم میدیدم جوابشواروم دادم انقدربهش برخورد که چرا درجواب تشکرم حرفی نزدی😑

گاهی انسانم آرزوست
2738
میره سراغ یکی دیگه ...

مردی که پرو بازی درمیاره رو بهش باج بدیم تا یه وقت بعد از تو سری هایی که بهمون زد نره سراغ یکی دیگه، همون بهتر بره که دیگه برنگرده. البته من اینجوریم.... بقیه خب ممکنه اینجورس نباشن.

نذار بچه‌ت توی این شرایط اذیت شه یا رابطش با پدرش بد شه. البته نمیدونم چند سالشه. ولی مثلا میتونی به بچه بگی به باباش بگه ببرش بیرون تا تو یکم وقت آزاد داشته باشی. ولی اینو بگم... ببین یه هفته بیشتر شد یه روز انقدر خودتو خوشگل موشگل میکنی که دیگه نتونه ادامه بده. بیاد طرفت و همیشه اون نیازه خودش باعث آشتی میشه... دیگه بعدش میتونید باهم صحبت کنید و با صحبت منطقی مشکلتون حل کنید. ولی تا اون موقع، بهش محل نده.