2733
2739
عنوان

بیاید نصیحتم‌ کنید دوباره خر نشم از بلاکی درش بیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 28 پست
پس تاپیک هام خوندی ممنونم  چیکار کنم مقاومت کنم در برابر این تنهایی لنتی

باور کن شعار به نظر میرسه  اما اگه میخوای دوباره یک عمر اذیت نشی و گیر ماجراهای مادرشوهری بیفتی و خونت نره توشیشه وبا تلقین های اطرافیان حتی درمعرض خیانت این شازده قرار نگیری فعلا تنهایی رو یاد بگیر تا کیس مناسب برات بیاد 

این که زندگی نمیشه هر دقیقه تنت باید بلرزه و حرف بشنوی وگوشه کنایه تحمل کنی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی حق گفتی 

حالا فرضا که با کلی مکافات این ازدواج سر بگیره کلی هزینه مالی بکنی کلی باج بدی هیچ توقعی نباید داشته باشی گوشه کنایه باید تحمل کنی دم نزنی اخرشم مادرش همه جا میشینه گریه زاری میکنه میگه پسرمو گول زد بدبخت کرد خودشم درطول زمان تحت تاثیر حرف بقیه قرار میگیره اخرش اینجا کشور سنتیه و عرف پیچیده داره و تاره عقل مردا هم یکم از سنشون عقب تره کلی رفتار مسخره باید تحمل کنی تهشم سرت منت میذاره میره دنبال یکی دیگه  خوب سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

8 سال ازش بزرگتری؟ یعنی چند سالته شما ایشون چند سالشه

۸ سال خیلیه درسته بهش وابسته شدی درکت میکنم اما بین تون تقریبا یک دهه فاصلس پسر هر چقدرم سنش زیاد باشه بازم نسبت به شما بچه تره من خواهرم با یک اقایی بود که پنج سال اقا کوچیک تر بود هر چی ما میگفتیم اشتباهه میگفت نه این فرق داره بعد چند وقت گفت اصا درک نمیکنن همو میگفت پسره خیلی لوسه تا میگن بالا چشت ابروئه قهر میکنه اخرم پسره خواهرمو بلاک کرده بود از همه جا خواهرم هیچوقت نفهمید دلیلش چی بوده و این اقا از چی ناراحت شده هیچوقت پیگیرش نشد گفت حوصله نداره دنبال ناز کششیدن از یک پسر باشه

2738
اصلا اصلا به برگشت بهش فکر نکن با شرایطی که اون خانم ازتون گفتن ابدا مناسب هم نیستین بخصوص که پسره ف ...

قبلا بازوهامو با ناخن گرفت بلندم کرد پرتم کرد زمین 

همش ب خاطر تنهایی لنتی تحملش کردم و باهاش بودم اشتباه کردم دو سال باهاش موندم خیلی پشیمونم از آبان ماه داریم جدا میشیم هی میره برمیگرده میره برمیگرده داغونم کرده روان برام نمونده همش میگه پدر و مادرم دق میکنند.

قبلا بازوهامو با ناخن گرفت بلندم کرد پرتم کرد زمین  همش ب خاطر تنهایی لنتی تحملش کردم و باه ...

حرف مفت میزنه خودشم قطعا ته دلش نمیخواد ازدواج کنه ادم تنها بمونه بهتره یا مدام اعصابش خراب باشه ولش کن صلاحت در این فرد نیست فعلا خودتو مشغول کن