2737
2734

ما دو سال و نیم باهم بودیم الان دوهفته است کات کردیم دیروز باهم تلفنی صحبت کردیم دعوامون شد من داشتم بهش میگفتم دیگه اصلا نه منو میبینی نه صدامو میشنوی که وسط حرف یهو داد زد گفت ر...م دهنت تلفن  قطع کرد بعد سریع زنگ زد انگار پشیمون شده بود از حرفش اما من رد دادم گذاشتمش لیست سیاه 

یبارم تو این دوسال بهم گفت توله سگ خیلی خیلی ناراحت شدم

حالا هی زنگ میزنه شاید پنجاه بار از دیروز زنگ زده 

درمیاری دوباره چون تنهایی

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فازتون چیه رل میزنید خدایی ؟ مگ کار و زندگی ندارید  بابا ب ک.قعه اش ازدواج هم میکنید

به موقع اش

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
2731

توروخدا قدر خودتو بدون ب هر بی سر و پایی اجازه نده بهت اهانت کنه و بازم بهش فرصت بدی 

اینکار توهین ب خودت و شخصیتته کسی ک اینطوری حرف میزنه حتی تو عصبانیت آدم بی ادب و بی شخصیتیه دیگه جوابشو نده خواهشا

2740

معذرت می‌خوام واقعا

ولی وقتی خودت میدونی از بلاک در آوردنش یعنی خر شدی،دیگه ما چی بگیم؟

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
از کجا میدونی تنهام؟

هفت هشت سال ازش بزرگتری یکبار جدا شدی والدینت فوت شدن بازم بعد این همه تجربه منتظر یه پسری هستی که اوج نگرانشی مادرشه اگه تنها نبودی رواین وقت وعمر  تلف نمیکردی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین اینایی که گفتی غیر قابل بخشش نیست اگر واقعا پسر خوب و ازدواجی ای  باشه

منو میگه میخواد اما چون پدر و مادرش مخالفند میگه کاری از دستم برنمیاد اگر باهات ازدواج کنم اونا دق میکنند 

هفت هشت سال ازش بزرگتری یکبار جدا شدی والدینت فوت شدن بازم بعد این همه تجربه منتظر یه پسری هستی که ا ...

پس تاپیک هام خوندی ممنونم 

چیکار کنم مقاومت کنم در برابر این تنهایی لنتی 

این آمارو از کجا درآوردی؟😳

امار نیست خودش درطول زمان نوشته کاربریش یادمه

2706