2733
2739
عنوان

این رفتار پسر تو اشنایی

575 بازدید | 40 پست

واسه ازدواج با یه اقایی دارم اشنا میشم از طریق دوستم معرفی شدیم یه هفتس داریم اشنا میشیم

یه بار همو دیدیم حضوری هرروز صبح و گاهی شب پیام میده احوال پرسی و چه خبر و اینا نیم ساعت یه ساعت چت میکنبم

هنوز جمع میبنده و صمیمی نشده کلا نمیدونم خجالتیه یا ارتباطاتش ضعیفه یا علت دیگه ای داره ولی اون حس صمیمیت و گرمی ارتباط و توجه کافی رو نمیگیرم 

بنظرتون چیکار کنم؟ بهش بگم یا بذارم اروم پیش بره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

اتفاقا معنیش خوبه...سعی میکنه خوب بنظر بیاد....فکر میکنم اونم میخواد بیشتر اشنا بشه و علاقه اولیه رو برای رابطه طولانی بهت داره....

من بودم چیزی نمیگفتم....یخش وا میشه

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
اتفاقا این پسرا خیلی بهترن تا پسرای دریده که به روز نکشیده میگن عشقم و قربونت برم این دسته معمولا د ...

مذهبی معمولی اهل نماز روزس

برای ازدواج داریم اشنا میشیم

من میگم شاید خیلی تمایل نداره

بذار اروم پیش بره 

اینجوری خیلییی بهتره 

هم بدون هیجان هست که جوگیر بشه 

هم میتونه با ثبات تر باشه 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
مونده به بقیه چیزا....فقط جمع بستن نیس...لحن....همه چی رو دقت کن

لحنش خوبه نسبتا ولی اونقدرتم گرم نیس

شایدم چون تو اشناییای قبلی پسرا خیلی بیشتر گرم میگرفتن و صمیمی میشدن اینطور فک میکنم

2706