2737
2739
عنوان

با دوستی که رفتارشو تایبد نمیکنید دوستیتونو ادامه میدین

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 37 پست
ببین در ماه شاید دوبار همو ببینیم.... ولی همین دوبارم حالم بد میشه یاد حرفا و کاراش میفتم... از طرفب ...

درسته

پس کاش باهاش صحبت کنی دست برداره یاحداقل حرف میزنه بگونگوحالم بدمیشه

وخدایی که بشددددت کافیست❣
از همین میترسم....این روابط خط قرمز منه و با تمام ازادی که دارم تا حالا یه بارم خطا نکردم...میترسم ر ...

آفرین دختر،حیف شمانیس

اینکه ضرب المثل قدیمیه میگه:کمال همنشین درمن اثرکرد

اینقدمیگه،کم کم براشمام عادی جلوه میکنه

وخدایی که بشددددت کافیست❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از همین میترسم....این روابط خط قرمز منه و با تمام ازادی که دارم تا حالا یه بارم خطا نکردم...میترسم ر ...

من دوستایی داشتم که از زمان خوابگاه باهاشون بودم حدود ۲۰ سال پیش ولی الان می‌بینم دیگه اون آدمای سابق نیستن و به سلامی و والسلام تو فضای مجازی دوستیمون خلاصه شده. متاسفانه با گسترش فضای مجازی حیا گم و گور شده منم یه آدمی با یه ذهن سنتیم و تحملش برام سخته.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

ازش جداشو.وقتی بعدا دستش رو بشه واسه خودت هم بد میشه ،تو رو هم با اون می‌سنجن دیگه .تنهایی خیلی بهتر از بودن با اونه .مطمئن باش تو رو واسه سرگرمی و سواستفاده و درددل کردن میخواد ،کسی که به شوهر و بچه هاش خیانت کنه به تو هم خیانت میکنه 

2728
کاش بگی همینطورکه من میفهمم ومیدونم بقیه ام همینطورن وتاآبروت بیشترنرفته دست بردار وبگونمیتونم به ...

گفتم بارها البته وقتی مجرد بود الان بهم لو نمیده ک خودم فهمیدم میترسم بگم بگه تهمت میزنی 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
بهش بگو همین سکوت کردن باعث تشویق میشه طرد که بشن شاید به خودشون بیان

عریزم نمیدونه که میدونم اگ بگم میگه تهمت میزنی 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

میخواد قبح کار رو برات بشکنه وگرنه این رفتار همه جای دنیا قفله و خیانت به حساب میاد

والا منم یه زمانی خیلی احساس تنهایی میکردم مرتب می رفتم مسجد و با خانم های مسن هم کلام میشدم بعدش رفتم باشگاهبعدش فیلم و سریال و در نهایت کلاس زبان و اونجا بود که با همسرم آشنا شدم  

بدون اینکه قضاوتش کنی در اولین فرصت  ازش فاصله بگیر

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2740