2733
2739
عنوان

با دوستی که رفتارشو تایبد نمیکنید دوستیتونو ادامه میدین

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیدم این افرادو تاشوهرش بفهمه به گوه خوردن میوفتن ازترس همینکه شوهره بخشیدباز،،،،

پس طبیعی نیست براشون

طبیعی بودن یعنی اینکه مثل غذا خوردن و نفس کشیدن و راه رفتن نرمال باشه و اینا رو عیب ندونه

اما به هر حال هرکسی آن دِرَوَد عاقبتِ کار، که کِشت...
2742
میگه نمیزارم بفهمه من عشق میخوام... شوهرش بداخلاقه ولی این دلیل نمیشه خیانت کنه

بگوسرتومثه کبک کردی زیربرف فک مردی کسی نمیفهمه

تودهنت محکمه ولی اونی که باهاشی باعث افتخارشه وهمه جامیگه

وخدایی که بشددددت کافیست❣
میگه نمیزارم بفهمه من عشق میخوام... شوهرش بداخلاقه ولی این دلیل نمیشه خیانت کنه

هیچی خیانت رو توجیه نمیکنه

یه میوه ی فاسد میتونه میوه های دیگه رو هم خراب کنه

بنظرم یا کمکش کن درست زندگی کنه ، یا ازش دور شو و رابطه رو قطع کن

اما به هر حال هرکسی آن دِرَوَد عاقبتِ کار، که کِشت...
یهومیبینی اومدوسط زندگی خودش واونموقع دیگه دیره

اره امکانش که هست ولی اگه استارتر سفت و سخت حد و مرزاشو نگه داره میتونه از رفتار دوستش اسیبی نبینه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
پس طبیعی نیست براشون طبیعی بودن یعنی اینکه مثل غذا خوردن و نفس کشیدن و راه رفتن نرمال باشه و این ...

بله،این کاربدورازانسانیته پس طبیعی نیس

وقتی به یه نفرتعهددادی بایدپاش بمونی

این گزینه همون خارجشم قفله

2740
اره امکانش که هست ولی اگه استارتر سفت و سخت حد و مرزاشو نگه داره میتونه از رفتار دوستش اسیبی نبینه

بهش بارها عواقب کارشو گوشزد کردم.... نمیدونم چطور نمیترسه... میخوام بهش بگم که کلا دوست ندارم درمورد این قضیه حرف بزنیم چون خیلی خواستم منصرفش کنم انگار نمیشنوه

بهش بارها عواقب کارشو گوشزد کردم.... نمیدونم چطور نمیترسه... میخوام بهش بگم که کلا دوست ندارم درمورد ...

گلم بکش کنار

امثال ایناوقتی گیربیوفتن وشوهره ببفهمه میگه فلانیم میدونست یا،،،

دیدم که میگم

پس یکم راحت ترمیتونه ترک کنه کمکش کن نشد ازش دوری کن

ببین در ماه شاید دوبار همو ببینیم.... ولی همین دوبارم حالم بد میشه یاد حرفا و کاراش میفتم... از طرفبم همکلاسی دانشگاهمه...بیست ساله دوستیم...راحت نیست برام آسون کنار بزارمش...بخصوص که تازگیا با دوستایی که خیلی دنبالشون یودم و رابطه ام یه طرفه بود کات کردم تنها شدم...

راستش دوست منم همینه  البته به من نمیگه ولب خودم فهمیدم اکانت مخفی داره از شوهرش و....یبار فقط ...

کاش بگی همینطورکه من میفهمم ومیدونم بقیه ام همینطورن

وتاآبروت بیشترنرفته دست بردار

وبگونمیتونم به دوستی ادامه بدم

شایدتلنکری شد واین ماراشوگذاشت کنار

آدم‌ها وقتی با کسی باشن بعد از مدتی حتی ظاهرشون شبیه میشه مراقب باشین اگه دوستی رو ادامه بدین یه روز ...

از همین میترسم....این روابط خط قرمز منه و با تمام ازادی که دارم تا حالا یه بارم خطا نکردم...میترسم روم تاثیر بزاره

2706