2737
2739
عنوان

شوهرم پولاشو میده مامانش نگه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 45 پست
وقتي مسخره و شوخي كرد تو بازم جدي بپرس عمر دست خداست ولي اگر يك روز اتفاقي براي مادر همسرت بيفته اون ...

بیچاره دخترا که حقشون پایمال شده و بدون اجازشون بخشیده شده به عروس و پسر 

همچین پدری باید اون دنیا جواب پس بده الکی نیست پایمال کردن حق 

چیکار کنم به نطرت من واقعا ادم دله دزدی نیستم یا مهریه بگیر نیستم  اگه اینجوری بود نباید باها ...

ب نظرم اول از همه بهش بگو پول هارو از پیش مادرت بیاره اگه دیدی بهونه میگیره باهاش راجه ب این قضیه صحبت کن بگو پس اعتماد نداری بزار ببین چی میگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میخواد خدایی نکرده اگه بخوای طلاق بگیری دست به جایی بند نباشه باهاش حرف بزن بزار بفهمه ته تهش تو می ...

مامانش بخاطر اینکه نزردیک ما باشه از پدرشوهرم جدا زندگی میکنه

چون شوهرت قابل اعتماد نیست و مادرش هر لحظه حساب کتاب داره که اگه جدا شدی خدایی نکرده چیزی نبری. فقط ...

گفتی جدا شدی ، منم شوهرم این کار با من کرده طلاهای منو فروخته ماشین خرید از به نام مادرش الان هر کس جایی من بود دور از جون سکته کرده بود این قضیه مال امسال زمستون 

مامانش بخاطر اینکه نزردیک ما باشه از پدرشوهرم جدا زندگی میکنه

کآرت سخت تر شد

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2738
گفتی جدا شدی ، منم شوهرم این کار با من کرده طلاهای منو فروخته ماشین خرید از به نام مادرش الان هر کس ...

بهش بگو خدایی نکرده مادرت بمیره قانون اجلزه نمیده ماشین و بگیری میشه ارثیه خواهر برادر و پدرت

بهش بگو خدایی نکرده مادرت بمیره قانون اجلزه نمیده ماشین و بگیری میشه ارثیه خواهر برادر و پدرت

واسش اهمیت نداره این قضیه انگار 

ببین راستش همه رو به اونا گزارش میده

بی اعتمادی موج میزنه 😐

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
حالا میدونی جالبیش چیه  که واسه اینا مهمه من همه پس اندازمو اورده باشم واسه خودش نه ها واسه ...

واسه اینکه اونا پول پرستن. تو هیچ پولی نیار ؛وظیفه مرده خرج زنش کنه. بزار مادرشوهرتم ببینه خرجت میکنه تا بترکه

چقدر بدبختن سعی کن برای خودت پس انداز مخفی داشته باشی   به ی بهونه طلارو عوض کن سعی کن فاکتور ب ...

دقیقاااا

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.
2706