2733
2739
عنوان

سر و صدای همسایه

519 بازدید | 29 پست

اگر مودبانه از همسایه بخواهیم قبل اینکه مهمون خونشون میاد به ما با یه پیام اطلاع بده که خونه رو ترک کنیم درخواست نامعقولیه؟ چون بچه کوچیک داره مثلا یه نفر مهمون هم که میاد خیلی بدو بدو میکنه و جیغ میکشه. 

اینطوری حداقل زودتر بریم بیرون از خونه!

مثلا همسرم خواب بود جمعه عصر بعد اینها مهمون اومد براشون یک ساعتی بچه میدویید و پاهاش رو میکوبوند زمین و بزرگترها بلند بلند صحبت میکردن. 

همسرم از خواب پرید بعد هم سریع آماده شدیم بریم بیرون اومدیم که بریم بیرون تو راهرو بودیم چنان جیغ بنفشی کشید

و با اعصاب خوردی همسرم رفت. بحثمونم شد سر اینا. 

بله عزیزم

اخه کی دیگه هر سری مهمون بخواد بیاد پیام میفرسته همسایه؟

ولی بهشون بگید مراعات کنن خب

شما چه گناهی کردین هی هر سری باید بزنین به خیابون

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای همسایه های ماهم خوب نیستن و خیلی مردم آزارن ، بچه کوچیک ندارن ها ولی خودشون خیلی اذیت میکنن وسیله میکوبن زمین یا مدام وسیله جابه جا میکنن ، هرروز دریل کاری میکنه ....

اره همسایه ما چن شب پیش مهمون داشتن عصر پیام گذاشت که ممکنه سروصدا باشه امشب عذر خواهی کرد . ما هم رفتیم بیرون 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

خودمم خیلی به اینچیزفکرمیکنم  منم شوهرم شیفت شب وکارش طوریه که بایدتمرکزداشته باشه میادخونه باید بخوابه بچه همسایه انقدربدوبدومیکنه میخوام بهش بگم لااقل تواون اتاقی که مازیرپاشون هستیم بچه اش بدوبدونکنه یعنی این بچه همه خونه رومترمیکنه بعدنمیدونم چی میخوره ازپانمی افته دوسال داریم تحمل میکنیم ونگفتیم 

گاهی انسانم آرزوست
2740
خودمم خیلی به اینچیزفکرمیکنم  منم شوهرم شیفت شب وکارش طوریه که بایدتمرکزداشته باشه میادخونه بای ...

وای بچه ها خستگی ندارن بعضیاشون پسر من دو سالشع دیشب بیرون بودیم از خواب داشت جون میداد اومدیم خونه تا دو ش بیدار بود بازی میکرد خیلی ام سرحال بود🤦‍♀️😂

ماهم بچه نداشتیم در همین حد حساس بودیم یادمه همسایه بالاییمون اونم هنوز بچه نداشت ولی مهمونیای خیلی شلوغ و پر سرو صدا داشتن وقتی مهمون داشت میرفتیم خونه مامانم شب میموندیم شوهرم هی میگفت چرا انقدر شلوغن اینا بعد که بچه دار شدیم دیگه سرو صدای بقیه به چشممون نمیاد😅

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
بله عزیزم اخه کی دیگه هر سری مهمون بخواد بیاد پیام میفرسته همسایه؟ ولی بهشون بگید مراعات کنن خب ش ...

اره اخه وقتی یهویی مهمونشون میاد مثلا من دستم بنده یا خوابیم یا هر چی یهو یه ساعت طول میکشه تا بریم بیرون و توی اون یه ساعت اعصابمون خورد میشه .

از طدفی این همسایه هم هی هر دفعه مهمون بخواد بیاد پیام بده احتمالا هم هفته ای حداقل دو بار یکی میاد میشه آیا؟!

مثلا دیروز ظهر ساعت ۳ من خواب بودم باصدای دریل کاری همسایه بالایی پریدم از خواب ، خب بابا بزار ۵ و۶ ...

دقیقا عین من 

همسایه ما نیستی عایا

آخرش من داد زدم بیخیال شد 

از یک ظهر شروع کرد تا چهار عصر 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706