2737
2734
عنوان

سر و صدای همسایه

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 29 پست
وای بچه ها خستگی ندارن بعضیاشون پسر من دو سالشع دیشب بیرون بودیم از خواب داشت جون میداد اومدیم خونه ...

😂خداحفظش کنه. مابچه نداریم اصلا تحمل هم نداریم شوهرم انقدر عصبی میشه واسه همسایه مادختر خیلی فضول پدرمونودراورده امسال دیگه پامیشیم میریم جای دیگه واقعاخسته شدیم لامصب پاهاشوطوری میکوبه انگارادم بزرگ 

گاهی انسانم آرزوست
بهشون مودبانه بگید ولی واقعا بچه ها غیر قابل کنترل هستن یا شاید بچه مریضی مشکلی داره 

نه بچه اس دیگه این ساخت آپارتمانها مشکل داره. ولی مادرشم جیغ جیغو هست. یه جیغ های بنفش بهو میکشه من این ور میپرم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا دیروز ظهر ساعت ۳ من خواب بودم باصدای دریل کاری همسایه بالایی پریدم از خواب ، خب بابا بزار ۵ و۶ ...

همسابه بغلی ما . وای دیگه از سر و صدا گذشته دیوارو میکوبن انگار تعمیرات دارن . دریل میزنه یهو ساعت ۲ شب جارو برقی میکشه . بعد از همه بدتر  زنه بچه هارو کتک میزنه روزی چهار پنج بار کتک کاری دارن جیغای بنفش میکشه زنه . شب شوهره میاد سر شوهره هم جیغ میزنه . اما من آپارتمانی نیستم و نمیتونم اخطار بدم

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
اره همسایه ما چن شب پیش مهمون داشتن عصر پیام گذاشت که ممکنه سروصدا باشه امشب عذر خواهی کرد . ما هم ر ...

همسایتون مهمون زیاد حتما داشته که اعلانات زده. من منظورم اگر تعداد کم بیاد اطلاع بده ما بریم بیرون میشه؟ چون اونام بالاخره میخوان زندگی کنن

2731

یادمه یکی طبقه بالامون مینشست پسرش ۱۵سال بودفوتبال بازی میکرد 

بعد مهمونشام ک نگم انگار زمین جنگه 

بهشونم میگفتم اصلاااا رعایت نمیکردن حتی همسرش میکفت دوست داریم چهار دیواری اختیاری 

همه طرفشون بودن میگفتن شما مشکل دارین باید عادت کنین 

من اون زمان دانشجو بودم 

بعد دیگع کار ب پلیسو و دادگاه کسید و ....

برو در خونه شون تو چرا بری بیرون وا

من روی این کارها رو ندارم. ولی چندین بار به مدیر ساختمون گفتیم کمتر کرد مهمونی هاش رو. ولی دیوارها نازکه مثلا مادربزرگ بچه میاد خوب طبیعیه ولی بچه اس دیگه شروع میکنه جیغ و بازی و دویدن. دیوارم نازکه . من همه چی رو تحمل میکنم با اینکه اعصابم خورد میشه ولی همسرم از کوره در میره

وای همسایه های ماهم خوب نیستن و خیلی مردم آزارن ، بچه کوچیک ندارن ها ولی خودشون خیلی اذیت میکنن وسیل ...

اینها هم قبل بچه دار شدنشون ما رو صاف کردن حالا مهمونی کم کرد بچه دار شده. دویدن و جیغ های بچه. چیزی هم بگیم میگن بچه اس تحملتون بالا ببرید . جا به جایی هم سخته

اثباب کشی و با این گرونی ها

خودمم خیلی به اینچیزفکرمیکنم  منم شوهرم شیفت شب وکارش طوریه که بایدتمرکزداشته باشه میادخونه بای ...

ما گفتیم همه حمله کردن گفتن مگه خودتون بچه نبودید؟! بچه اس دیگه! فلان بهمان

پارک کوچه پشتی ۲ دقیقه اس فاصله اش. ببرن صبح تا شب تو پارک

2740
ما گفتیم همه حمله کردن گفتن مگه خودتون بچه نبودید؟! بچه اس دیگه! فلان بهمان پارک کوچه پشتی ۲ دقیقه ...

شوهرم میخوادتذکربده حقیقتش من نمیذارم میگم بچه اس ولی ازیه طرفم چنددفعه بهش فهموندم شوهرم صبح میاد خونه باید بخواب وحتی خونه امونوهم تاریک کردم که توروز نورنیادداخل ولی متاسفانه مراعات نمیکنن واسه ماهم پارک پنج دقیقه راه شایدکمتر

گاهی انسانم آرزوست
شوهرم میخوادتذکربده حقیقتش من نمیذارم میگم بچه اس ولی ازیه طرفم چنددفعه بهش فهموندم شوهرم صبح میاد خ ...

نمیدونی چه دعوایی بین من و همسرم شد. چیکار کنیم میگن ادمو خدا توی سختی آفریده

خدایا شکرت ممنونتم ولی هر بار یه داستانی.

دلمون خوش نیست از دست این ها. 

اون اوایل که اوندیم توی این خونه چقدر خوشحال بودم 

تحقیق هم کردم نامرد اون مالک و مدیر ساختمون گفتن اینها ساکتن!

خونه مجردی بود یه روز در میون رفیق هاش و فک و فامیل خونه اشون بودن هر هر و کر کر و بلند بلند‌. حتی گاها بوی مواد میومد.

چند بار تذکر مودبانه دادیم

بی ذات اون مدیر ساختمون میگفت یعنی مهمون دعوت نکنن!

تا آخر همسرم داغ کرد گفت شهربازیه مگه اینجا اینجوری کنین بلدم چطور جوابتون بدم. مقابله به مثل تا خفه شدن. ولی چقدر از نظر روانی ما رو بهم ریختن. حالام بچه اش

نمیدونی چه دعوایی بین من و همسرم شد. چیکار کنیم میگن ادمو خدا توی سختی آفریده خدایا شکرت ممنونتم ول ...

حق دارین خیلی سخته همسایه بدواسه ماهم خیلی سروصدادارن ولی دیگه گفتیم امسال جابجامیکنیم 

گاهی انسانم آرزوست
اولش بد تر شدن خود زنه دیونه شده بود میپرید رو سقف بعد مستاجر بودن رفتن ارامش گرفتیم ۶سال پیش بود

ضعف اعصاب گرفتم چهار ساله از شرشون راحت نیستیم. کار به پلیس و اینا هم کشید توضیح دادم توی تاپیکای قدیمم

2706