2733
2739
عنوان

اجاره خونه برای عروس خاله

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 68 پست
اونم خیلی پسر سادیه خیییلی ساده چون اگر متوجه بود تکی نمیرفت  با اونا ببنده

باید بهشگوشزد کنین وگرنه خاله ت هی زجر میبینه

اون پسر هم بار اولشه ازدواج کرده و نمیفهمه کجا نظر مادر مهمه کجا در حد مشورت کم هم کافیه

من و شوهرم هم خیلی اشتباها کردیم ولی از نوع دیگه ش

فقط با احترام بهش سریعتر تا کار احمقانه دیگه ای نکرده بفهمونین 

تو عقد باید مشورت بیشتری ب عروس داماد داد چون خودشونم گیج و جوگیرن خوب و بد زندگیشون تا حدی متوجه میشن ولی کم کم ک نشانه درک و شعور ازشون دیدن بعد در حد مشورت عادی و کمترش کنن 

نگا من تازه عروسم برا جلوگیری از این چیزا باید خاله ت زنگ بزنه بگه این موارد مشترک رو لطفا بیاین دوخ ...

اره دیگه 

چون خالم میگه چرا عجله کردین ی مدت دیگه اون پوله جور بود چرا طلا فروختین ما هم نمیخواییم عروسمون شب عروسیش گلو گردنش خالی باشه این تحقیر پسر ماست 

ولی پسرخالم عجیبه کلا حرف شنو اوناست متوجه نیست برای خودش بد شده

لوووف بخواد به اونا بگه پسرخالم قهر و دعوا راه میندازه

مونده چیکار کنه

ولی هب ادم نمیگه هم میسوزه یعنی اصلاااا حسابشون نکردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا بچه بزرگ کن 🙁 منم دلم گرفت 😪 پسرخاله ت مدل داداشای منه  برعکس شوهرم  ای خدا  ...

خوبه که کاتی پس

منم از همین بچه میترسم

البته حلالزاده به دایی میره پسرخالم عین داییمه اونام خانوادشونو میفروختن به خانمشون و خانواده خانمشون البته عزت و احترام به همیر خوبه ها ،اما نه ضایع کردن خانواده خودت

اخرم ضربه شو دیدن بجز یک دایی که اتفاقا زندگی خوبو اون داره هم پیش مادر و خانواده خودش عزیزه هم پیش خانواده خانمش

اره دیگه  چون خالم میگه چرا عجله کردین ی مدت دیگه اون پوله جور بود چرا طلا فروختین ما هم نمیخو ...

نگا الان فکر میکنی ادم حسابشون نکردین. بعد پسرخاله ت گیر میفته اگه ادامه پیدا کنه نوکر حلقه به گوش اونا میشه

میدونی ینی نظر دو خانواده باید باشه وگرنه افراطی فایده نداره

اصلا ب پسر ربطی نداره بعضی حرفا بین دو خانواده س

انقد مادر عروس و مادر داماد باید باهم تماس داشته باشن و راحت باشن که سریع رفع کنن هرچی شد

و الان وقتشه بعدا دیر میشه پشیمون میشن از اقدام نکردن

حق این مادره ک نظر بده و اگه تو عقد نگه بعدا هم ازش قبول نمکنن و ادم حسابش نمیکنن

ببین نباید این کار ادامه پیدا کنه وگرنه حس میکنن حق با اوناس کم کم تحقیر مستقیم هم میکنن خاله تو و میگن ما نظرت نپرسیدیم ولی تو پسرت ول کردی وگرنه یه عکس العمل نشون میدادی

2731

خب چه عیبی داره؟ من خودم ۶ ماه بعد از عقدم با شوهرم رفتیم یه خونه جمع و جور اجاره کردیم چنتا وسیله مورد نیاز گذاشتیم توش باهم زندگی کردیم. یک سال و بعدش خونه بزرگتر اجاره کردیم و عروسی بزرگ هم گرفتیم . هیچ اختلافی هم بینمون پیش نیومده بود. پسرخالت لابد دوست داره زودتر با زنش زندگیشو شروع کنه.

از قهر پسره نترسین

مهم تر از اینده ش نیس پسرا لوسن اخرم برمیگردن پیش مادرشون چون هیچکس مادر نمیشه

هزاران بار شوهر من قهر الکی کرد و برگردوندمش یا خودش سریع رفعش کرد

مردا احساسات لحظه ای دارن فرداش یادشون میره ولی اثر این کار تا اخر میمونه و از حرص خوردنای بعد جلوگیری میکنه

نگا الان فکر میکنی ادم حسابشون نکردین. بعد پسرخاله ت گیر میفته اگه ادامه پیدا کنه نوکر حلقه به گوش ا ...

اینم نکته ایه بگم لااقل بگو فک نکنن حالیت نیست یا اصلا تو واقعا حساب نیستی

از قهر پسره نترسین مهم تر از اینده ش نیس پسرا لوسن اخرم برمیگردن پیش مادرشون چون هیچکس مادر نمیشه ...

بنظ م ابنو عروس کم سن و بی تجربس نفهمیده،مادر پدرش چرا افتادن وسط نگفتن این پسرم خانوداه داره 

نگفتن بذارید با اونا هم حرف بزنیم عروسی نامعلوم و بدون اطلاع خونه گرفتیم ناراحت میشن

2740

بعدم تهیه خونه با خانواده داماده نه نظر خالی داماد. حق نظر دا ن اصلی با خانواده داماده

احتمالا میخواسته بار از دوش مادرش برداره فکر کرده کارش درسته

عروسه هم میخواسته باری برداره ولی ب بعدش فکر نکرده

ولی طوری بگین قهر با زوج تازه بوجود نیاد ینی به مادر عروس بگین تنها راهکار اینه

بعدم بگین به عروس داماد نگن ولی ازین ببعد دوخانواده باهم حرف بزنن برا این چیزا

خب چه عیبی داره؟ من خودم ۶ ماه بعد از عقدم با شوهرم رفتیم یه خونه جمع و جور اجاره کردیم چنتا وسیله م ...

اره عیب نداره

ولی ناراحتیش اونجاست که خانواده خودشو کلااا حساب نکرده با اونا رفتن قرارداد بستن و تکوم مردن و خبرشو دادن

و طلای عروسم فروختن 

بعدم تهیه خونه با خانواده داماده نه نظر خالی داماد. حق نظر دا ن اصلی با خانواده داماده احتمالا میخو ...

ممنو از توجهتون و نظرتون اره باید ی جور نشه اختلافم بشه

فقط بدونه که نباید این خانواده رو حذف میکرد

اینم نکته ایه بگم لااقل بگو فک نکنن حالیت نیست یا اصلا تو واقعا حساب نیستی

نگا تا وقتی خاله ت با مادر عروس حرف نزنن هیچی مشخص نمیشه

باااید زنگ بزنن و بگن در موارد بعدی حتما باما هماهنگ کنین دوخانواده برای اینده بچه ها تصمیم بگیریم و لطفا قبل کارای اینجوری مشورت کنین

بعدم تایم معلوم کنن برا عروسی. حداقل بدونن دوسال دیگه س مث احمقا نرن طلا بفروشن خونه بگیرن، کاری نامعلوم باشه نتیجه نامعلوم مث این ممکنه بده و الان فهمیدین خانواده عروس از دید خانواده داماد نمتونن نگا کنن باید تایم اینا معلوم کنن ک جلوگیری بشه از تصمیمات نابجا

[QUOTE=336040192]نگا تا وقتی خاله ت با مادر عروس حرف نزنن هیچی مشخص نمیشه باااید زنگ بزنن و بگن در موارد بعدی حتما ب ...[/QUOTE

]دقیقا همینه باید بگه 

واقعا نامعلوم شروع کردن اونم بافروختن طلای عقدت کار درستی نییت یا اگه هست چرا تکی تصمیم میگیرن

اره عیب نداره ولی ناراحتیش اونجاست که خانواده خودشو کلااا حساب نکرده با اونا رفتن قرارداد بستن و تک ...

طلا فروختن واقعا به جا نبوده قبول دارم. مادرشوهرش باید طلا رو تا روز عروسی نگه میداشته روز عروسی بهشون می‌داده. البته ما ازین رسما نداریم قبل عروسی طلا رو بدیم عروس ببره. ولی در کل زنو شوهر لابد دوست داشتن زودتر زیر یه سقف برن .من ک از سر علاقه زیاد ب شوهرم گفتم زودتر زندگی مشترکمون رو شروع کنیم و اوکی شد

اگه خالت تنها زندگی میکنه شاید ترسیدن خالت بگه بیاید با من زندگی کنید خواستن سریع خونه بگیرن که همچین توقعی ایجاد نشه ولی در کل کارشون درست نبودا باید احترام بزرگتر رو نگه میداشتن

2706