2733
2739

یکی از اقوامون تازه برا پسرش زن گرفتن. حالا اینا میگن نکنه عروس بخواد طلاهایی که برای عروسیش قراره بخریم بالا بکشه. چون پسره هیچی نداره و طلاها رو خریدن که بعدا بفروشن پسرشون باهاش خونه و ماشین بخره. حالا میگن فاکتور طلاها رو دست عروس ندیم نگه داریم پیش خودمون. از اونور هم کلا یه سرویس خریدن که میخوان یه تیکه شو بدن بابت زیر لفظی یه تیکه پاگشا یه تیکه هم بدن برا عید قربان که نزدیکه. البته میخوان چندتا النگو هم بخرن توی مناسبتهای مختلف مثل یلدا و تولدش و...

حس بسیار بد

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بد خیلی بد

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"

من بودم عروس اینا نمیشدم😅😅😅

👑بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️
2740

چی داره بکشه بالا

در این حد اعتماد دارن چطور ازدواج کردن

منی ک شوهرم خونه بنامم زد

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

اینکه ۴ تو چهار تیکه طلا مونده زن گرفتنش چیه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
بخاد بالا بکشه بدون فاکتورم میتونه من ک هر موقع رفتم طلا بفروشم فاکتور ازم نخاستن خیلی وقتا

منی ک پارسال بد پول لازم بودم گوشوارمو بردم اشکم در اومو هیچ جا قبولش نکردن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2706