2737
2739

من با پسری ۳ ماه پیش اشنا شدم به قصد ازدواج با واسطه دونفر اول رابطه ما خیلی متفاوت تر از بقیه بود بقیه رابطه ها اوایل رمانتیک و عالیه ولی برا ما نه یه جورایی ساده حرف میزدیم انگار دوستیم باهم یه ماه اول یکم بد گذشت با جنگ و دعوا چون اخلاقای همدیگرو بلد نبودیم کم کم بهتر شد ولی اصلاااا من باهاش راحت نبودم اونم همش میگفت تروخدا باهام راحت باش خجالت نکش و اینا تو ماه دوم دیگ سعی کردم خودمو یکم راحت کنم راحت بودنمم در حد گفتن جمله عزیزم و عشقم و منم دوست دارم همین اصلا نمیدونستم وقتی حرفی برا گفتن نیستن چجوری باهاش حرف بزنم چجوری اونو سمت خودم بکشم بیشتر دورش میکردم اون فکر میکرد من مغرورم ولی اینجوری نیست 

الان دیگ چند روز دیگ داره میشه چهار ماه دیروز در کل شبانه روز پنج تا پیام بهم دادیم نمیدونم چیکار کنم رابطمون خیلی گرم و صمیمی بشه اون خیلی دوسم داره منم دوسش دارم ولی رابطمون زیاد اوکی نیست چون از اول نبود

من فکر میکنم تقصیر خودشه اول باهام گرم برخورد نکرد اونم خشک و رسمی حرف میزد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا قبل ۶ماه و شناخت نسبی گفتن این‌چیزا مسخرست .

میگن اول  شناخت پیدا کن بعد وارد رابطه عاطفی شو

شما اول وارد رابطه عاطفی میشید بعد که عشق کمرنگ شد تازه متوجه اختلافاتتون میشید و همه چی خراب میشه 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2728
وقتی حرفی برای زدن با هم ندارید یعنی کیس مناسب هم نیستید

اخه از اول اینجوری بوده مونده دیگ تا الان اونم اوایل من خجالت میکشیدم نمیتونستم حرف بزنم چون اشناس یکم خجالت میکشیدم 

اصلا ماه دوم لازم نبود بگی عزیزم و عشقم 

برا همینه انقدر معذبی هنوز 

خیلی زود بود برا این حرفا

دوره اشناییه اسمش روشه برا شناخت نه برا ابراز علاقه و ارتباط عاطفی

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
2738

چون در برخورد اول ذهنیت خوبی،برات ایجاد نشده اینطوریه 

من بهت پیشنهاد میکنم حتما به یک مشاور که در زمینه ازدواج تخصص داره مراجعه کنین 

تست هایی از هردو میگیره و صحبت هایی که تک تک باهاتون میکنه و صحبت هایی که با حضور دو نفرتون میکنه بهت میگه کیس مناسبی برا ازدواج هستین یا نه

اصلا ماه دوم لازم نبود بگی عزیزم و عشقم  برا همینه انقدر معذبی هنوز  خیلی زود بود برا ای ...

خب خواستم یه تغییری بدم ماه اول همش اوهوم و اها خوبه میگفتم مثلا میگفت امشب مهمونم باید میگفتم کجا و بحثای دیگه میکشیدم وسط ولی من فقط، میگفتم اها 

من خودم بعد از ۴ ماه نامزدی و محرمیت تازه اولین بار اقا گفت دوست دارم 

اونم با کلیییی خجالت 😂

بعد از ۵ ماه دیگه راحت اقراز علاقه میکردیم و عزیزم و عشقم همو صدا میزدیم ، چرا ؟ چون اونموقع دیگه به یه شناخت نسبی رسیده بودیم 

حرفامونو زده بودیم ، داستانامونو براهم تعریف کرده بودیم

تازه این تایم برا مایی که ازدواج فامیلی بودیم شاید کوتاه تر از حد نرمال بوده حتی ، یعنی اگه طرف غریبه ست ممکنه به زمان بیشتری برای شناخت هم احتیاج داشته باشین 

به خودت فشار نیار برای اینکه بهش ابراز علاقه کنی 

چون تو ماه دوم به نظر من علاقه ای صورت نگرفته ، صرفا هیجانات اول رابطه ست

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
خب ادای مغرورارو در بیار تا سرد بشه آفرین همینجوری مغرور جذاب بمون بیشتر زده بشه دور بشه 

من اصلا مغرور نیستم ولی اون اون میگه مغرور و یع جورایی خودتو بالاتر میبینی از  من

2706