2733
2734
عنوان

بیاید بگید من الان چیکار کنم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 37 پست
دقیقا همین کارو کردم چند بار ولی اون گفت دیگ قضیه رو ادامه دار نکرد مثلا اون روز گفتم ک کلاس خیلی، ث ...

اره خودت کشش بده ، تا اون کم کم یاد بگیره 

مردا بلد نیستن 

مردا عمراااا قدرت زبونی که زنا دارن و ندارن 

زنا هنرشون تو زبونشونه 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
اره درسته ولی خودم مقصر بود چون با بحثا دلمو سرد کرد   پیام ک میداد میگفتم خداکنه این دفعه ...

تو زنی عزیزم تو باید بگیری دستت مردو تو سعی کن مدیریت کنی رابطه رو  نزار بحث پیش بیاد سیاست داشته باش  با مادرت یا خواهرت مشورت کن کسی که بزرگ‌تر باشه از خودت راهنماییت کنه

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو زنی عزیزم تو باید بگیری دستت مردو تو سعی کن مدیریت کنی رابطه رو  نزار بحث پیش بیاد سیاست داش ...

الان کم کم یاد گرفتم ک چیکار کنم باهاش، ک بحث کمتر بشه تا چند روز جواب میده ولی بعدش بحث میشه بخاطر رفتارای خودم فکر کنید چند ساعت نباشی پیام طرف رو جواب بدی وقتی ام جواب دادم نگفتم ک ببخش نشد مهمون داشتیم 

گفتم کجایی تو اونم گفت من کجام یا تو یع پیام میدی میری یع ساعت بعد میای همین بحث بزرگی شد 

2742
به نظرمیاد هوش اجتماعی بالایی نداری میتونی از دوره ها و اموزشا استفاده کنی که مهارت اجتماعی رو افزا ...

من اینجوریم که تا یکی خودشو باهام به حرف نگیره باهاش نمیتونم ارتباط بگیرم

2738