2733
2734

مال من روزی که قرار بود فرداش پریود بشم ۱۸ بود‌ . دو دوره دوفاستون مصرف کردم. بعدش دیگه سونو ندادم. این ماه دو بار پریود شدم. خیلی نگرانم. می‌خوام این ماه ده روز بعد از قاعدگی برم سونو ، در اصل سه ماه پیش باید میرفتم‌‌. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره،چون ضخامت رحمت زیاد بوده به خاطر همونه،ولی برای اینکه خیالت راحت بشه یه سونو بده

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
2731
دکتر رفتم نوشت. شما همچین تجربه ای داشتین؟ 

آره عزیزم منم بعد از زایمان پریود نمیشدم ضخامت رحمم شده بود ۱۸،دیگه دکتر آمپول داد پریود که شدم شد ۵،الان نگران چی هستی؟

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!

مگه قرصارو مرتب نخوردی؟آخه عجیبه وقتی قرصارو مرتب بخوری نباید دوبار پریود بشی که نهایت چون ضخامتت به خاطر قرصا زیاد شده پریودت سنگین بشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
آره عزیزم منم بعد از زایمان پریود نمیشدم ضخامت رحمم شده بود ۱۸،دیگه دکتر آمپول داد پریود که شدم شد ۵ ...

من میترسم بگن بردار. آخه من که پریود میشم . دو دوره هم دوفاستون داد . فیبروم هم دارم. 

2740
مگه قرصارو مرتب نخوردی؟آخه عجیبه وقتی قرصارو مرتب بخوری نباید دوبار پریود بشی که نهایت چون ضخامتت به ...

سه ماه پیش خوردم تموم شد رفت . در اصل من باید سه ماه پیش بعد تموم شد قرص ها سونو میدادم که پشت گوش انداختم

من میترسم بگن بردار. آخه من که پریود میشم . دو دوره هم دوفاستون داد . فیبروم هم دارم. 

قبلا هم اینطوری شدی؟نگران نباش اگه این ماه دوبار پریود شدی به احتمال زیاد ضخامتش کم شده

سه ماه پیش خوردم تموم شد رفت . در اصل من باید سه ماه پیش بعد تموم شد قرص ها سونو میدادم که پشت گوش ا ...

آهان به هر حال ضخامتت زیاده نگران نباش نهایتش یا قرص ضدبارداری میدن برای اینکه ضخامت بیاد پایین یا کورتاژ میکنن دیواره رحتمو البته فکر نکنم کار شما به کورتاژ برسه چون یکسره خونریزی نداری

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم