2737
2734
عنوان

آشنامون خودکشی کرد تو کما بود همین الان زنگ زدن فوت شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1849 بازدید | 82 پست
مگ دانشجو  معلم نیستی خب چند وقت بعد میری سرکار ،ب درامد میرسی  در کنارش میتونی کارای دیگم ...

من مشکلات خیلی بدی دارم که فقط خودم میدونم اینقدرام راحت نیست همیشه فکر میکروم اگه دانشگاه قبول شم دیگه زندگیم درست میشه ولی نشد بدتر شد از بس استرس کشیدم مشکلات تنفسی پیدا کردم در حدی که میخوام از دانسگاه انصراف بدم که اونم خانواده ام نمیزارن😭😭😭

من مشکلات خیلی بدی دارم که فقط خودم میدونم اینقدرام راحت نیست همیشه فکر میکروم اگه دانشگاه قبول شم د ...

چرا مشاوره نمیری عزیزم ی کلینیک خوب پیدا کن همه مشکل دارن مهم اینه که چطوری مدارا کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخیر ابجی گلم کله صبحی پر از انرژی مثبت بودم اومدم خیر سرم اینجا و منم که احساساتی واقعا به هم میریز ...

این سایت خیلی ازین مدل تاپیک ها داره حالا یا این مورد یا خیلی چیزهای دیگه که واقعا حال ادمو داغون می‌کنه بالاخره اینا هم میخانددرد دل کنم هدفشون همینه ولی خوب بهتره تو این سایت نیایم وقتی روحیه حساسه

2731

تا وقتی که افکار اینجوری میاد به دهنتون سریع به خودتون بیاید و به فکر درمان باشید حتما مشاوره برید . اینقد باید برنامه روزانتون شلوغ باشه که اصلا وقتی برای نشخوار فکری نداشته باشید هر شب برنامه فرداتونو بنویسید یه روتین پر کار داشته باشید 

نخیر ابجی گلم کله صبحی پر از انرژی مثبت بودم اومدم خیر سرم اینجا و منم که احساساتی واقعا به هم میریز ...

دیگ هرجور تاپیکی میزنن من به شخصه راستش دلخور نمیشم میخونم رد میشم میبینی یکی داستان زندگیشو گذاشته نصف کاربرا میگن ما گریه کردیم سعی کن حساس نباشی عزیزم

هممون یجورایی مشکل داریم بخوایمم تو این سایت غرق در مشکلات بقیه بشیم ک واویلا

ایشالا خدا مشکل شمارم حل کنه

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
2740