2733
2734
عنوان

شما بودید طلاق میگرفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 4851 بازدید | 60 پست
هرچی سند و اینا تو خونه داره بردار ببر با خودت یکی از فامیل های ما میخواست طلاق بگیره همرو برداشته ...

چیزخاصی نداره فقط یه مغازه که اونم صبح میرم مهرمومیزارم اجرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره هروقت خیانت کرد خزش شدم رفت قهر رفتم خودم ومامانم به التماس برگرد.

عجبا...

خدا کمکت کنه ..دلم روشنه ادب میشه به هر حال اون مغازه مال توئه ..

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
2728
پول دارم خونه جدابراخودم بگیرم .اره خانواده ام خیلی حمایت میکنن 

خب باز خدارو شکر  ، ولی اگه خواستی طلاق بگیری مهریه رو اصلا نبخش اصلا بزار اجرا ، حضانت بچه هارو هم بگیر حتما ازش تعهد بگیر محضری که خرج بچه هارو بده حتی اگه وضعت عالی بود بازم حق و حقوقتو تا قرون آخر بگیر ازش ،  نزار بچه هارو ببینه حتی ، اثاث خونه حتی ۱ دونه قاشقم براش نزار  والا بره با این دختر بگرده با اون دختر بگرده ببینه تهش به کجا میخواد برسه  عاقبتش چی میخواد بشه والا کی خیر دیده از این کار که این ببینه

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
عجبا... خدا کمکت کنه ..دلم روشنه ادب میشه به هر حال اون مغازه مال توئه ..

یعنی میشه ادب شه.دیشب حالم خیلی بدبود اومدم خونه به پسرم گفت مامانت چشه اونم گفت حالش بده سرماخورده میخواستم زنگ بزنم اورژانس خودش بردم دکتر....دیگه اومدم خونه بهش حرفهای وکیل وگفتم لال شذه بود

2740
اره هروقت خیانت کرد خزش شدم رفت قهر رفتم خودم ومامانم به التماس برگرد.

مطمین باش در دنیای بعد از این جایگاه بسیار بالایی خپاهی داشت ادمهایی که غرورشون رو بخاطر حفظ زندگیشون از بین میبرن خدا بدجور براشون جبران میکنه

2706